Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
a czemu mieliby nie dostawać?


@ostoja: w Łodzi wysyłanie czegokolwiek na SM nie ma sensu - mają formułkę do przeklejania, na zasadzie nie musimy podejmować czynności, i tak też robimy dziękujemy za współpracę, pocałuj nas w dupę.
  • Odpowiedz
@duncanidaho2: We Wrocławiu to samo, swego czasu nazgłaszałem się takich przypadków, po czym formułka ta sama, nie udało się wskazać kierującego blablablab sprawa umorzona blablabla (°° A że z wózkiem nie umiałem się zmieścić na szerokość i musiałem czekać, albo obchodzić pana krowę naokoło przez jezdnię, to już #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aroidgirl: nie wiem, jak to jest we Wrocławiu, ale w Warszawie SM jest tak zawalona, że od zgłoszenia do ukarania mijają całe miesiące.
  • Odpowiedz
@Bratkello: polecam policję wrocławska, która przyjeżdża, wystawia mandaty za zastawianie chodnika jednocześnie informując właścicieli samochodów, ze według nich te samochody mogą stać i zastawiać chodnik, ale dostali zgłoszenie i musza zareagować chociaż im się nie chce XD Promenady Wrocławskie daily
  • Odpowiedz
@aroidgirl: Wiesz co Ja robię w takiej sytuacji? Omijam i idę dalej, ludzie ogarnijcie co wy tacy dziwni łazicie i wszystko nawet kolor trawy was #!$%@?? Nieraz pewnie nie da się inaczej, zresztą nie chce mi się nawet gadać z takimi flustratami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
@Kroledyp: Ej a jakbym sobie wziął krzesło i usiadł na środku jezdni to też nic się nie stało bo przecież można mnie ominąć?
  • Odpowiedz
@aroidgirl chyba trzeba się cieszyć, że policja podchodzi do tematu zdroworozsądkowo? Jak kupował mieszkanie w tym #!$%@?łku to sobie zdawał cenę z możliwości parkingowych w okolicy ale jednak niska cena kusiła.
  • Odpowiedz
@aroidgirl: @tusk:

Polskę znów muszą podbić Niemcy, bo przez Internet do Polski nie dotarła wiedza, że projektując okolice i lokale usługowe należy wyznaczyć miejsce które będą zajmowały samochody z dostawą do tych lokali. Jeden z drugim będą myśleć, że to przecież normalne #!$%@?ć chodnik i możesz przejść obok, literalnie NIE MA innej możliwości zatowarowania. Plecki dostawcy najwazniejsze.

Nauczcie się w końcu, że jak coś nam przeszkadza lub jest upierdliwe to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 23
@Kroledyp: No właśnie jest różnica, jezdnia jest dla samochodów a chodnik dla pieszych, ale ty chyba tego nie rozumiesz skoro piszesz, że przecież można ominąć tego dostawczaka xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@duncanidaho2: @dudi_: to w Warszawie jest lepiej, bo przysyłają mi powiadomienia o wszczęciu postępowania. Raz zgłaszałem też sprawę na policję i po kilku miesiącach dostałem list z informacją, że kierująca została ukarana mandatem, ale to była grubsza sprawa niż parkowanie.
  • Odpowiedz
@aroidgirl: Na tym #!$%@? osiedlu... a szkoda słów. Parkowanie na promenadach to jest jakiś nieśmieszny żart i idiotyzm projektantów tego osiedla. Ja parkuje w podziemnym ( ͡ ͜ʖ ͡) Swoją droga ta żabka tam... przecież 80m dalej jest druga. Wiec jak padną z niedotowarowania to nic im nie będzie. Szczegolnie że to chyba ten sam franczyzobiorca ma. Na pewno ma tą na słonimskiego i czochralskiego. Pewnie
  • Odpowiedz
  • 4
@aroidgirl Wytłumaczę Ci tak kulturalnie, bo miałem tą nie przyjemność jechać 2 dni z pracownikiem który robił dostawę w żabkach. Dojazd do rozładunku do poszczególnych sklepów jest tak #!$%@?, że musisz stanąć na krawężniku, chodniku,kogoś zablokować na miejscu parkingowym. Palety które dostarczasz np z alkoholem wysokie na 2m bujają się jakby miały się zaraz przewrócić. Ogólem praca mało wdzięczna,ponieważ ludzie do żabek chodzą i robią zakupy, a dostawy są szczególnie z rana
  • Odpowiedz
  • 8
Ogólnie nie rozumiem wszystkich komentujący "kogo to obchodzi, że dostawa, zawsze takiego zgłaszam, itp". Spróbujcie chociaż zrozumieć druga osobę która tam staje w stresie i pośpiechu rozładowując towar, nie robi tego dla widzi misie tylko zawsze z ryzykiem, że ktoś jeszcze go będzie straszył mandatami jakby sam nie wiedział, że zaraz sama przejeżdżająca policja się do #!$%@?.

Polecam złożyć skargę do żabki, że mają taki ciulowy wjazd...
  • Odpowiedz
  • 18
@syjusz no i bardzo dobrze że odpowiedzialność ponosi kierowca. W każdej pracy potrzebna jest asertywność, a nie klient nasz Pan.
  • Odpowiedz