Wpis z mikrobloga

@aroidgirl: Ile razy to się nie #!$%@?łem widząc z oddali miejsce po czym okazywało się, że jest tam brama i #!$%@?, nawet jak tylko po jakąś pierdołę do konkretnego sklepu jechałem to parkowałem zawsze w miejscach dozwolonych, a tu pajac #!$%@? się na chodnik i #!$%@?. Gówno mnie obchodzi jego robota, niech się spina do dewelopera, że nie wykupił kawałka ziemi, że teraz musi #!$%@?ć, równie dobrze handlowcy mogą sobie
  • Odpowiedz
@aroidgirl ja tam im sie nie dziwię. Chłop jest od przyjazdu i wyjazdu z kilkoma paletami. Za te 3k czy ile on tam ma, myslisz, że sie będzie głowił gdzie stawiać auto tak żeby było git i nikomu nie przeszkadzalo? Stanie tam na 5 min, wyjedzie z kilkoma paletami i leci dalej.
Rozumiem wasze nerwy, ale troche zrozumienia. Pisz do Urzedu Miasta czy tam lokalu, żeby ogarneli jakieś miejsce na dostawy.
  • Odpowiedz
@aroidgirl: W sensie robiłem trochę na transporcie alkoholi i to jak niektóre sklepy są usytuowane w stosunku do tego, że codziennie trzeba zrobić dostawę, to woła o pomstę do nieba. Jeszcze #!$%@? stwierdzi, że nie może pan od frontu tylko po schodkach od tyłu #!$%@?ć. Kierowca czasem dosłownie nie ma gdzieś stanąć tym autem, brak miejsca do parkingu, pół metra chodnika i myśl co robić.
  • Odpowiedz
Polskę znów muszą podbić Niemcy, bo przez Internet do Polski nie dotarła wiedza, że projektując okolice i lokale usługowe należy wyznaczyć miejsce które będą zajmowały samochody z dostawą do tych lokali. Jeden z drugim będą myśleć, że to przecież normalne #!$%@?ć chodnik i możesz przejść obok, literalnie NIE MA innej możliwości zatowarowania. Plecki dostawcy najwazniejsze.


Ale jedź sobie gdzie chcesz i zostaw innym możliwość decydowania o samych sobie, skoro nie ma to
  • Odpowiedz
@raven_raven to nie służy do wożenia palet

Po za tym co chcesz ode mnie, ja również hejtuje takie zachowania. Tylko takie wózki nie są idealnym rozwiązaniem. Rozwiązaniem są stanowiska dla dostawców/kurierów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@kryptonim_putas: rzeczywiscie, dostawcy sie utrudnia zycie. Nie pieszemu, nie niepelnosprawnemu, dostawcy.

Kiedy ja swoim tirem jade do sklepu i nie ma miejsca zeby wykrecic pod rampe bo ma #!$%@? plac smieciami lub wozkami to wracam na baze z adnotacja a sklep nie ma towaru i placi hajs. Nosic palet nie bede, nie #!$%@? mnie.

Jak sie chce to sie da, gatunek homo sapiens sapiens ten sam co nad Wisla. Tylko
  • Odpowiedz
@kryptonim_putas: nie chodzi o krok w bok. Chodzi o bezpieczeństwo i zaprzestanie jeżdżenia po chodnikach ( ͡° ͜ʖ ͡°) inaczej podchodzę do sytuacji gdy dostawca parkuje na krawędzi chodnika a inaczej gdy wjeżdża na chodnik ogrodzony z wszystkich stron barierkami
  • Odpowiedz
@FanaticoRosso1910: Ale gość stając na chodniku łamie przepisy drogowe. I tak, otrzymanie prawa jazdy oznacza, że jest się świadomym wszelkich życiowych i nieżyciowych przepisów. Jakby każdy "na chwilę" je łamał, to ciężko by się żyło w społeczeństwie. I to chyba jednak nie op powinien pisać do UM o miejsce dla dostawcy!
  • Odpowiedz