Wpis z mikrobloga

@syjusz: Jako osoba, która miała żabkę z #!$%@? dojazdem i brakiem miejsca rozładunku to Ci napisze, ze jak kierowcy są ogarnięci, to opisują problem żabce, we współpracy z franczyzobiorca i maja załatwione kilka ułatwień: po pierwsze dostawy zawsze przed lub krótko po 6 rano, żeby jak najmniej blokować ruch, kiedy samochód staje na ulicy, po drugie palety są ładowane do połowy, maksymalnie metr wysokości, żeby właśnie nie trzeba było 200
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: Ale jakich argumentów ci potrzeba? Nie można jeździć po chodniku i nie można na nim parkować samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3.5 t. Czego chcesz więcej?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: Ale jakich argumentów ci potrzeba? Nie można jeździć po chodniku i nie można na nim parkować samochodem o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 3.5 t. Czego chcesz więcej?

@tusk: żeby później tacy jak ty nie marudzili że nie mają sklepiku w okolicy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: To uświadom mnie, cóż to za kosmiczna technologia jest w dostawach, że nie można ich przeprowadzić z jezdni
  • Odpowiedz
@tusk: Dostawca żabki ma na aucie towar na palecie i po opuszczeniu palety windą na chodnik w ruch idzie paleciak. Miałeś kiedyś styczność z takim pojazdem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: @fatoom87: Jeśli nie może zajechać w taki sposób, żeby rampa była nad krawężnikiem to niech zostawi towar przy chodniku i elo. Chodnik nie jest od jeżdżenia po nim
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vin42: @fatoom87: Jeśli nie może zajechać w taki sposób, żeby rampa była nad krawężnikiem to niech zostawi towar przy chodniku i elo. Chodnik nie jest od jeżdżenia po nim

@tusk: idź to powiedz paniom ze sklepu że mają rozrzucić 2 palety po 600 kg ręcznie do magazynku. Powodzenia. Nie masz pojęcia o specyfice tej pracy a popierasz jednostronny temat i podejmujesz dyskusję. Świat nie jest zero
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tusk: a swoje pretensje kieruj raczej do architektów którzy nie przrewidzieli że samochody ciężarowe w niektórych miejscach nie są w stanie inaczej dostarczyć towaru jak przez nagięcie przepisów, a nie do tego kierowcy. Pozdrawiam.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vin42: Ale tak szczerze, kogo to obchodzi? Ja chcę mieć sprawne chodniki i tyle.

@tusk: tak jak mówiłem. Jesteś gorszym ignorantem niż pisowski beton ¯\_(ツ)_/¯
To se zrób sprawne chodniki i nie marudź jak stara baba.
  • Odpowiedz