Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Po jakich słowach usłyszanych od żony \ męża całkowicie straciliście na stałe ochotę z nią\ nim na seks?

#seks #zwiazki #rozowypasek #niebieskiepaski #malzenstwo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6115481df81bf9000b2c656d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 20
BiałaBaba: Gdy mi wmawiała, że ma ze mną najlepszy seks jaki miała kiedykolwiek i że mam większego niż jej były, aż się zgrzałem, bo zawsze mówiła, że ją bolało, jak ją zapinał na pieska. Wyciągnąłem którymś razem wibrator, zapakowałem jej go na pieska i zapytałem w którym momencie boli podobnie. Gdy odpowiedziała, zaznaczyłem palcem w miejscu do którego w nią go włożyłem, wyciągnąłem miarę, zmierzyłem, pokazałem jej wynik, a ona na
AnonimoweMirkoWyznania - BiałaBaba: Gdy mi wmawiała, że ma ze mną najlepszy seks jaki...
tdp: Po kilku latach nikłego zainteresowania seksem i mną. Gwoździem do trumny był tekst, że wokół mnie trzeba skakać, wszystko musi być tak jak ja chcę i ani "na milimetr inaczej", wypowiedziane w złośliwy sposób. To było jakieś 7 lat temu. Dziś, po rozwodzie, jestem szczęśliwy z nową partnerką. Polecam ten styl życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
TroskliwyProgramista: @Lares93: Drązyłem tmat, bo uważam, że jesli się kogoś kocha, to się jest wobec niego uczciwym i się nie kłamie, a już na pewno nie w taki sposób, by było to widać w oczach i po czynach.

nie wiem po co drążyłeś temat. Laska nie narzeka na seks z tobą a próbowałeś sie doszukiwać nie wiadomo po co.


Nie narzekał, to prawda. Po prostu widziałem, że go unika i
GrubaLoszka: @Zielonkanazawsze99: Zobaczymy, jakie ty będziesz miał kompleksy, jak się baba do ciebie nie dobierze przez osiem lat, a każdy obcy koleś będzie powodował u niej rumieńce tak widoczne, że będziesz się na każdym kroku zastanawiał, jak można być taką tępąsuką, by nie widzieć, że ci goście widząc to, kpią ze mnie, a to jeszcze dostarcza jej #!$%@? satysfakcji.

Gdybyś nas razem zobaczył, nie miałbyś po czym poznać, że jesteśmy