Wpis z mikrobloga

  • 74
@crackr facet słaby psychicznie

Trzeba było użyć tej samej broni kobiet przeciwko nim i cieszyć się jak świat płonie. Faceci są stabilniejsi psychicznie i trudniej ich sprowokować gdy użyje się tej samej metody #!$%@? co kobieta to wystarczy dużo mniej wysiłku żeby wywołać dużo mocniejszy efekt a później wystarczy powiedzieć

PRZECIEŻ TY ROBISZ TAK SAMO

I albo zacznie hamować piętą albo spowoduje to jeszcze większe #!$%@? u samicy
  • Odpowiedz
@zirytowana_plaszczka: bo kobiety nie znoszą nudy i jak nic się nie dzieje to kobieta zadba żeby coś się działo, najprościej wywołać kłótnię a faceci często dają się prowokować, facetom zależy na spokoju, ale dają się urabiać jak małe dzieci na czym kobiety korzystają

odwróć rolę to nagle zabawa przestanie jej się podobać
  • Odpowiedz
@crackr: oglądam od momentu rozwodu, laska jest jakaś opętana i zamiast sie przyznać ze sie rozstali bo im nie wyszło twierdzi, że jej mgła opadła serio XD w dodatku ciągle na niego kręci bata... #!$%@?
  • Odpowiedz
najprościej wywołać kłótnię a faceci często dają się prowokować


@Sprus: ja wiem, że każdy by chciał kobietę co byłaby stoicka jak stary mędrzec żyjący w samotni w górach, ale w życiu tak nie bywa, więc ja każdemu polecam reżyserować dramy. Zwłaszcza w kluczowych momentach. Z 2 powodów.

1) bo kobiety kochają romanse, w ich filmach czy książkach nie ma przecież nudnego udanego życia bo to nudne, zawsze jest break up -
  • Odpowiedz
Też trafiłam niedawno na ten filmik pt. ,,jak wkurzyć męża'' i ta kobieta przez dobre pół godziny na tym vlogu spierała się z mężem o to, jaką pizze zamówią. Nie dawała mu dojść do słowa, przerywała, przedrzeźniała, po czym facet zamówił ta pizzę a ona na niego z mordą, że wziął złą. Pomimo ze 15 razy sama zmieniała zdanie jak jakiś bachor XD mega ciężko się to oglądało i podziwiałam cierpliwość tego
  • Odpowiedz