Wpis z mikrobloga

Chyba cała Polska żyje tym, co wczoraj wydarzyło się w Sejmie. My również, dlatego będziemy pytać Marszałkinię Witek o opinie prawne, o których wspomniała, tłumacząc reasumpcję głosowania.
ALE my dziś żyjemy też kolejną rozprawą z Fundacją Lux Veritatis, która rozpocznie się już za chwilę o godz. 9.00 w SR dla Warszawy-Woli. Bądźcie z nami - postaramy się relacjonować przebieg także w komentarzach pod wpisem. Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Link do relacji z poprzedniej rozprawy.

Wołam:


I osoby, które były zainteresowane ciągiem dalszym tej sprawy:


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #luxveritatis
  • 207
@Rst00:

nie wiem czy tylko ja tak mam ale denerwuje mnie to jak wyglądają rozprawy w polskich sądach. 2-3 godziny i następne posiedzenie jakby nie można było po 8-10h robić rozpraw i załatwić wszystko na jednej. Teraz znowu 2 miesiące czekania, sąd połowy rzeczy zapomni i będzie musiał sobie odświeżać pamięć i to tylko strata czasu dla wszystkich. Później znowu kilku świadków, znowu przerwa i może w połowie przyszłego roku będzie
Watchdog_Polska - @Rst00: 

 nie wiem czy tylko ja tak mam ale denerwuje mnie to jak...
@Pantokrator: Ja Cię pytam a ty do mnie na PW :D

Co do poprzednich wpisów - upraszczając przyklasnąłeś że to zaniknęło w komunie, a teraz Twoim zdaniem narzucają to siłą, że tylko taka forma jest poprawna.

Ale w tym wątku akurat to się dyskusja zaczęła ty się #!$%@?łeś bo OP użył takiej formy i starasz się mu narzucić jedną prawidłową formę :D :D

Jak w tym memie "ale to ty dzwonisz"
Radus - @Pantokrator: Ja Cię pytam a ty do mnie na PW :D 

Co do poprzednich wpisów...

źródło: comment_1628771676cnwka4EpBEMOImWlWgCyTV.jpg

Pobierz
Chciałem tylko podziękować za to co robicie. Takie organizacje jak Wy to ostatni bastion demokracji i będę Was wspierać jak długo będziecie istnieć. Pełen podziwu jestem dla waszej apolityczności, mało kto zdaje sobie sprawę że tak samo walczycie z każdym niezależnie od barw politycznych, wielki szacun i dziękuje za relacje z procesu.


@Watchdog_Polska Tak samo, każdy 1% z podatków leci do was. Mam nadzieję, że będziecie działać jak najdłużej
Tak samo, każdy 1% z podatków leci do was. Mam nadzieję, że będziecie działać jak najdłużej


@nn1upl: Dzięki wielkie! Nam się zawsze marzyło byśmy już kiedyś nie byli potrzebni, że dojdzie do tego, że wszystkie informacje publiczne będą dostępne na wyciągniecie ręki, nikt nie będzie potrzebować naszego poradnictwa prawnego. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale na razie się na to nie zanosi...
dlatego będziemy pytać Marszałkinię Witek o opinie prawne, o których wspomniała,


@Watchdog_Polska: a co tu pytać, skoro to oczywiste? Mówiła o pięciu prawnikach? Najważniejszy był pewnie taki nieduży, a o konieczności powtórzenia głosowania wyraził się krótko i dosadnie. Drugi miał rozbiegane oczka i tylko przytaknął (spróbowałby nie), trzeci z ogólnym wyglądem emerytowanego narkomana powtórzył też za tym najważniejszym, że głosowanie trzeba powtórzyć.
Tajemnicą w tym momencie pozostaje pozostałych dwóch, ale zapewne