Wpis z mikrobloga

Chyba cała Polska żyje tym, co wczoraj wydarzyło się w Sejmie. My również, dlatego będziemy pytać Marszałkinię Witek o opinie prawne, o których wspomniała, tłumacząc reasumpcję głosowania.
ALE my dziś żyjemy też kolejną rozprawą z Fundacją Lux Veritatis, która rozpocznie się już za chwilę o godz. 9.00 w SR dla Warszawy-Woli. Bądźcie z nami - postaramy się relacjonować przebieg także w komentarzach pod wpisem. Dziękujemy za Wasze wsparcie!
Link do relacji z poprzedniej rozprawy.

Wołam:


I osoby, które były zainteresowane ciągiem dalszym tej sprawy:


__
#prawo #prawodoinformacji #niebojsiepytania #ciagniemywladzezajezyk #watchdogpolska #luxveritatis
  • 207
  • Odpowiedz
świadek obrony z FLV:

Udzieliliśmy odpowiedzi na wniosek. W mojej ocenie nasza odpowiedź zawierała odpowiedź na złożony wniosek.Nie zawierała tego, co było niemożliwe do wykonania.
  • Odpowiedz
Obrońca pyta, kto finansuje nasze działania i o ,,największych sponsorów".


@Watchdog_Polska: No ale to jest chyba trochę jednak śmieszne. Ja rozumiem w mediach krzyczeć, że SOWP to sorosowe szekle ale jaki to mam mieć wpływ na rozprawę w sądzie? Przecież nie ma to żadnego merytorycznego wkładu do tej rozprawy i w ogóle to nie ważne kto składa wniosek i dlaczego przecież. Czy oni się za dużo suitsów i JAGów naoglądali i
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: jak długo ta sprawa może się jeszcze ciągnąć? Dzisiaj przesł#!$%@?ą ale pewnie nie zapadnie wyrok tylko będzie wyznaczony inny termin? Rozjaśnisz jak to dalej będzie wyglądało?
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Matko ale czyta się to w napięciu!

Sąd w którymś momencie zwrócił na to uwagę, że sprawa dotyczy działań FLV, a nie transparentności SOWP.

Widzę typowo komunistyczno-pisowskie metody odwracania kota ogonem, uciekanie od clue tematu, mydlenie oczu.
  • Odpowiedz
jak długo ta sprawa może się jeszcze ciągnąć? Dzisiaj przesł#!$%@?ą ale pewnie nie zapadnie wyrok tylko będzie wyznaczony inny termin? Rozjaśnisz jak to dalej będzie wyglądało?


@Rst00: Trudno nam też zgadywać. Idziemy dziś dość szybko. Jeśli dziś zostanie wyznaczony kolejny termin, damy na pewno znać.
  • Odpowiedz
@ByczeqFernando: nic, ale obrona będzie tym jechała bo taką mają strategie, taka próba zdyskredytowania oskarżyciela. Jeśli chcą z tego wyciągnąć jakieś faktyczne konsekwencje dla WD muszą i tak złożyć pozew
  • Odpowiedz