Wpis z mikrobloga

Znacie to uczucie jak coś zgubicie, szukacie i nie możecie znaleźć, a potem znajdujecie to przy okazji szukania czegoś innego? No właśnie. Tak miałem z treningami z endomondo, które kiedyś zassałem, ale nie pamiętałem gdzie.

Ostatnio kolega @Kompulik wrzucił post o jeździe po poligonach. W Poznaniu kiedyś dalo się wjechać na legalu na Poligon Biedrusko (w weekendy, jak nie strzelali) i oczywiście to robiłem. Dzięki odnalezieniu starych treningów dorzucam kilka kwadratów do wspólnej mapy. O to screen:

#kwadraty #ruszpoznan
Pobierz chudy_pioter - Znacie to uczucie jak coś zgubicie, szukacie i nie możecie znaleźć, a ...
źródło: comment_1628744840mxrxPEme6BXhKsWFrLDDmq.jpg
  • 12
@inyourface: ja myślałem, żeby je w jakieś święto spróbować zrobić, bo wtedy nie będą strzelać raczej. Niestety teraz event robię. Może 11.11 się uda( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poczekaj aż na urlop pojadę i pozbieram kwadraty w okolicach Noteci, będzie łatane


@chudy_pioter: ja mam w planie tym się zająć, ale póki co nie mam kiedy pojechać na dłużej niż dzień tam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na wjeździe od Złotnik jest kamera


Pytanie co ta kamera w praktyce daje, bo x razy widziałem jak furki tam wjeżdżają.

W praktyce potrzeba pojechać główną do zamku, skręcić w lewo
Pobierz kuraku - > Poczekaj aż na urlop pojadę i pozbieram kwadraty w okolicach Noteci, będzi...
źródło: comment_1628755944h3j3i0B4RDnLzERl2XKwYo.jpg
@kuraku ja mam taki plan, że można zrobić taki wjazd na szybko po 1 kwadrat (brakujący lewy z dolnego rzędu) po prostu na pełnej wixie do przodu i powrót po liźnięciu kwadratu. Nawet jak w Złotkowie jest kamera to w kilka minut (a więcej nie trzeba) nikt tam nie dojedzie.