Wpis z mikrobloga

Wiem, że lubicie blackpillowe ciekawostki z życia, a więc króciutko. Pamiętam jak z 5-6 lat temu poszedłem do sklepu Mega z ciuchami. Na obsłudze takie sucze level ring rigls Gromdy/KSW. Porobione na maksa, około 20-23 lata.
Dialog między laskami:
A
B: No i co nie odpisuje?
A: No nie.
B: Mówiłam ci? Po co się z nim spotykasz? On ma z 7 na raz takich jak ty.

Koniec.

Staram się być obiektywny co do wyglądu, nigdy nie przesadzam, ale te panny #!$%@?łyby instagram jeśli już tam nie działają.

Chciałbym poznać człowieka, który robi 7 na raz takich jak one, a one jeszcze się na to godzą poniekąd.

Minęło minimum 5 lat a mi się to tak wryło w łeb, że pamiętam dokładnie każde słowo i intonację z jaką to mówiły.

#blackpill #p0lka #zwiazki #przegryw
  • 11
@omajgydnes: Jest jeszcze jedna opcja - dziewczyny mówiły o kimś kto rekrutuje do jakichś agencji modelingowych etc. Ciężko sobie wyobrazić, żeby kobiety o elitarnym wyglądzie mocno zabiegały o jakiegoś faceta, mając wokół siebie pewnie dziesiątki orbiterów. Chyba, że wygląda jak powiedzmy Chris Hemsworth albo ma status piłkarza kadry narodowej.
@Di_Caprio2: Też pomyślałem o kimś z takim statusem piłkarza kadry, jednak jak obczaiłem ich partnerki, to śmiem wątpić aby był to ktoś z polskiej kadry xD. Pomyślałem raczej o jakimś nie za brzydkim milionerze lub mawet całkiem przystojnym. One wbrew temu, co gadaja, to uważają często, że bogaty może mieć każdą xD.
@omajgydnes: Często jest tak że te bardzo ładne (chodź w tym wypadku wątpię żeby to byly takoe petardy, oglądam czasem KSW , żużle i inny badziew, raczej uroda tych dziewczyn jest ok, ale bez rewelacji, powiedzmy ich image jest kreowany ppd publiczność) mają zaniżona samoocenę, zwiazane jest to że przebywają w gronie tylko ladnych dziewczyn. Cos na wzór np. Aniołkow Victoria Secret. One w 70-80 sa porownywalne , jasne jednemu bedzie
czlowieku, jaki jest pozytek od atencji od slabej jakosci mezczyzn?


@Xxonaxx: Typowa zmanierowana kobieta ( ͡° ͜ʖ ͡°) Potwierdzasz wszystkie stereotypy przegrywów o hipergamii.

Interesuje cie znajomosc z brzydkimi dziewczynami?


@Xxonaxx: A czemu nie? mam dziewczynę 5/10 od wielu lat. Ma wiele zalet i jest mi z nią super, nie zamieniłbym na inną. Ale cieszy mnie, gdy spodobam się nawet takiej 1/10, bo to po prostu