Wpis z mikrobloga

@Toka93: na szczęście było wypowiedzenie za porozumieniem stron ze zwolnieniem ze świadczenia pracy w okresie wypowiedzenia. Jak to mówią: z niewolnika nie ma pracownika...
fak, miałem podobnie! Wielka firma, ogromna kuchnia, na blacie wielki przemysłowy ekspres i karteczka: 'Tylko dla zarządu i gości.' To nie była firma dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Sckb: jakby pracownicy mieli robić sobie na tym kawę to w pol roku by się ten ekspres zajechał i był do wywalenia XD
@Wariner: U mnie ekspres stoi, przydział na kawę, cukier (i od święta nawet mleczko) jest i każdy pije do pożygu. Chyba nasz szef woli zainwestować to 50 zł tygodniowo i mieć zadowolonych i wydajnych pracowników niż frustratów jak na załączonych zdjęciach.
@Wariner pamiętam jak w jednym Januszeksie dla pracowników była rozpuszczalna a dla zarządu sypana i szefostwo miało straszny ból dupy jak ktoś użył ich

Więc przyniosłem sobie swoją kawę, z lokalnej manufaktury, paloną na miejscu w takim hermetycznym opakowaniu strunowym i po jakimś czasie zauważyłem że moja znika xD

Zwróciłem na to uwagę managerowi że przynoszę swoją kawę i skoro nie mogę korzystać z tej co jest to proszę nie korzystać z