Wpis z mikrobloga

Cześć, firma w której pracuję szuka frontendowca - JS/HTML/CSS + React.

Więcej szczegółów w ogłoszeniu:
https://justjoin.it/offers/sun-basket-senior-frontend-developer-react

W skrócie:
- praca zdalna dla firmy z USA
- zarobki: $5000 - $6000 miesięcznie na FV
- urlopy płatne, bez limitów, wszystko w ramach zdrowego rozsądku

Projekt bardzo fajny - pracuję dla tej firmy od kilku lat jako backendowiec - i polecam :)
Zapraszam do kontaktu na priv, chętnie podam więcej informacji.

#programowanie #programista15k #frontend #fullstack #pracait #pracazdalna #javascript #react #programista20k #programista25k
  • 30
nie wiem ile płacą w Warszawie - nie oszukujmy się też - nie po to firmy z USA szukają programistów za granicą, żeby płacić im tyle co na miejscu :)


@lukasz_: dlatego wszystkie firmy z USA "szukające polaków" to raczysko niewarte uwagi. ja szukając pracy za granicą szukam jedynie wśród firm które kompletnie nie targetują polaków z zamiarem płacenia im śmieciowych stawek ¯\_(ツ)_/¯

a cały zagraniczny dział justjoinit to własnie takowy
@villager: zupełnie się z tobą nie zgadzam. Po pierwsze, ta firma nie szuka konkretnie polaków - to prędzej my, czyli zespół z PL, szuka kogoś z PL bo łatwiej się dogadać. Po drugie, nastawieni do polaków są bardzo dobrze bo mają z nimi bardzo dobre doświadczenia - większość zespołu z PL zatrudniona jest z polecenia innych osób, frontendowca nie udało się znaleźć stąd ogłoszenie trafiło na justjoinit. Nikogo jak dotąd z
A jeszcze wracając do tej wiadomości:

praca dla firmy z USA za stawkę mida z Warszawy, ale jakość pracy i komunikatywność w angielskim oczekiwana jak u natywnego Amerykanina xD jeszcze pracuj w jakichś #!$%@? godzinach


Nie wiem jaka jest wymagana jakość pracy w Warszawie, ale tutaj jest wymagana taka jak standard w branży. Nic mniej, nic więcej. Komunikatywność również nie powinna stanowić problemu dla kogoś kto zna angielski, nikt tutaj nie oczekuje