Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 532
Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do dupy. A mozesz rowniez kupic takiego oto fiskarsa w obi za 200zl i miec najlepsze narzedzie pracy na wiele lat. Po tygodniu lupania drzewa wciaz ostry jak skalpel. Nie mam pytan, pierwszy raz spotkalem sie z tak dobrym narzedziem. Dobra robota Finowie.

Plusujcie poteznego FISKARSA
#narzedzia #fiskars #budujzwykopem
uszyk90 - Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do...

źródło: comment_1628507205KvZLCnaUyibZkgqQUaQjv8.jpg

Pobierz
  • 104
@bartmx17: Jak kupowałem swoją siekierkę to było wtedy kilka lat gwarancji, chyba 10lat na wypadnięcie głowni xd
@uszyk90: Jako ciekawostkę dodam że na Finlandii od groma jest takich siekierek na miejscach na ognisko. Szopka na drzewo a na pieńku fiskars za 200zł XD i nikt tego tu nie kradnie
Takie oto drzewa mirki


@uszyk90: a może miałeś tępy łańcuch?

taki stos siekierą będziesz rąbał 1 - 1,5h a dobrym sthilem (ja mam np 2.5 HP, jedyna wada to taka że jest w #!$%@?ę ciężka) zrobił bym to w max 20-30min, może nawet w 15 jak bym się spiął.

Jak ktoś potrafi ciąć i ma dobry sprzęt to nigdy nie dojdzie do takich wniosków jak Ty.
Fiskars tylko do łupania, ewentualnie
@uszyk90: Ale wiesz, że siekiera rozłupująca, a piła spalinowa to dwa zupełnie różne narzędzia do różnych celów? Miły pan przy pomocy spalinówki zetnie ci drzewo i potnie na kawałki określonej długości, a ty sobie siekierą będziesz to rąbał na opał.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszyk90: xd stihl ms180 i #!$%@? cały lasem 15x15 metrów takich badyli grubości ręki. Zero zmęczenia materiału, a mam, ja 5 lat. Kosztowała niecały tysiąc.