Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 532
Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do dupy. A mozesz rowniez kupic takiego oto fiskarsa w obi za 200zl i miec najlepsze narzedzie pracy na wiele lat. Po tygodniu lupania drzewa wciaz ostry jak skalpel. Nie mam pytan, pierwszy raz spotkalem sie z tak dobrym narzedziem. Dobra robota Finowie.

Plusujcie poteznego FISKARSA
#narzedzia #fiskars #budujzwykopem
Pobierz uszyk90 - Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do...
źródło: comment_1628507205KvZLCnaUyibZkgqQUaQjv8.jpg
  • 104
@uszyk90 #!$%@? nie siekiera. Spróbuj rozłupać jakąś suchą dębinę co ma ponad 30cm średnicy to zobaczysz że to #!$%@? warte. Najlepiej żeby jeszcze ostrze weszło w pieniek i trzonek się z drewnem zderzył. Kilka razy i siekiera do wywalenia.
Ja mam jakąś klinówkę z marketu i przyspawaną sklepaną stalową rurę hydrauliczną. W większości przypadków wystarczy że ją opuszczę na pieniek i po robocie. Nie trzeba się gimnastykować
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@defoxe: @Victim: @ATAT-2: kupilem pile mechaniczna husqvarna mkII za 800zl i nawet mi sie nie chce gadac jakie to gunwo jest. Umeczylem sie a nic nie zrobilem. Mam (mialem) do sciecia okolo 50 drzewek niecienkich, niegrubych. Fiskarsem takie drzewko idzie na 7 zamachow, golarka husqvarny siedzialem przy kazdym drzewie 3x dluzej. Fakt, mam pary w rekach. W kazdym bardz razie polecam goraco jako tania alternatywe dla pil lancuchowych z
kupilem pile mechaniczna husqvarna mkII za 800zl i nawet mi sie nie chce gadac jakie to gunwo jest.


Co ja ci poradzę... To tylko sprawa konkretnego urządzenia, ja natomiast mówię o sposobie ścinania. No nie wmówisz mi, że łatwiej się drzewa ścina siekierką niż piłą mechaniczną.

Umeczylem sie a nic nie zrobilem. Mam (mialem) do sciecia okolo 50 drzewek niecienkich, niegrubych. Fiskarsem takie drzewko idzie na 7 zamachow,


@uszyk90: a elektryczną/spalinową
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: no wlasnie ta spalinowa husqvarna sie tak umeczylem a efektu brak. Mysle ze drozsze pily faktycznie dadza sobie lepiej rade. Jednak za 200zl i jak ktos chce sie troche poruszac do tego to rozwiazanie idealne