Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 532
Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do dupy. A mozesz rowniez kupic takiego oto fiskarsa w obi za 200zl i miec najlepsze narzedzie pracy na wiele lat. Po tygodniu lupania drzewa wciaz ostry jak skalpel. Nie mam pytan, pierwszy raz spotkalem sie z tak dobrym narzedziem. Dobra robota Finowie.

Plusujcie poteznego FISKARSA
#narzedzia #fiskars #budujzwykopem
uszyk90 - Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do...

źródło: comment_1628507205KvZLCnaUyibZkgqQUaQjv8.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@uszyk90: @Sarza01: uwaga jako doświadczony rabacz podaje rozwiązanie: trzeba mieć naście lat i być wysłanym z bojowym zadaniem rąbania drewna (zamiast ciupania w gierki) - trzeba wziąć dobry zamach i na pełnym #!$%@? machnąć tak zeby uderzyć środkiem trzonka (nie ostrzem!) W drewno (musi być twarde) - łamie się elegancko, stary nie mógł uwierzyć że tak szybko skończyłem (a tak serio to w to jestem taka łamaga)
  • Odpowiedz
Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do dupy.


@uszyk90: ale piła jest do czego innego, a siekiera do czego innego... Sama siekiera jest zajebista, łupanie nią to czysta przyjemność ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszyk90: #!$%@? opowiadasz i tyle. To, ze pila bedzie kosztowac 1001 zl to nie oznacza ze jest dobra, a ta za 999 zl nie oznacza, ze zla jest.
  • Odpowiedz
@Messix: no dobra, jak juz tyle eskpertow. Jaka siekierke kupic do SCINANIA drzewek. Potrzebuje do terenowki, czasem lezy drzewko na drodze i trzeba ciachnac i sciagmac na bok wyciagarką
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Stah-Schek: serio złamałeś fiskarsa? Ciężko mi uwierzyć. Takich zwykłych młotów do łupania to też kilka połamałem.. Ale fiskars. Masz talent ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uszyk90: fiskers najlepszy. Co do piły to może łańcuch się stępił (po nawet krótkim kontakcie z ziemią) lub po jakimś czyszczeniu jest zalozony odwrotnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@pilot1123: Taki Fiskars jest #!$%@? warty przy mojej 120 letniej kutej siekierze. Fajny do porabania ładnych nie duzych klocków ale weź tym rozbij takiego sękatego #!$%@?. Prędzej Ci łapy urwie. Za lekka jest imo.
  • Odpowiedz