Wpis z mikrobloga

@Bizancjum: jak masz biede na chacie albo starych alkoholików to często nie ma żarcia w lodówce więc chodzisz głodny i #!$%@?. O traumatycznym wpływie alkoholików na życie dzieci można by epopeje w tomach pisać ale jednym z ważniejszych efektów ubocznych to fakt, że takie dziecko nie skupia się na nauce. jak ma się uczyć matematyki jak ma flashbacki z ostatniej rodzinnej kłótni. No nie nauczy się. W ogóle bieda=przypał w szkole,
jak masz biede na chacie albo starych alkoholików to często nie ma żarcia w lodówce więc chodzisz głodny i #!$%@?. O traumatycznym wpływie alkoholików na życie dzieci można by epopeje w tomach pisać ale jednym z ważniejszych efektów ubocznych to fakt, że takie dziecko nie skupia się na nauce. jak ma się uczyć matematyki jak ma flashbacki z ostatniej rodzinnej kłótni. No nie nauczy się. W ogóle bieda=przypał w szkole, bo dzieciaki
@R4vPL: pytanie czy chodziłeś boso czy miałes niemarkowe buty?
Dziś jestem dużo bardziej wdzięczny rodzicom że woleli wydać pieniądze na prywatną szkołę dla mnie i edukację niż kupić mi buty nike czy pojechać na wakacje.
@Kreek: Sie dopierdzieliliscie do chlopaka, bo podal delikatne przyklady, a jest tego wiecej. Chocby nauka (za mlodu korepetycje, zwlaszcza z jezyka!), poprzez spokojnie studiowanie, a nie laczenie tego z robota, bo hurr durr dokladaj sie do rachunkow.

A juz nawet nie wspominam o pomocy rodzicow w wyprowadzce. Ci biedniejsi ale hehe szczesliwi gniezdza sie po pokojach albo #!$%@? >pol wyplaty na kawalerke, podczas gdy innym starzy kupuja takiego TBSa za 70k
@wyk0pek95: Nie wiem jak to się ma do mojej wiadomości. Ten obrazek jest na podstawie historii jakiegoś wykopka który czuł się pokrzywdzony, bo jego rodziców nie było stać na luksusowe towary. Nie na chleb i książki, tylko luksusowe.
Ubodzy ludzie też mogą mieć dzieci.