Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy nie przeglądam tagu, ale ~2 miesiące temu jakiś wpis się przebił w gorące, chyba jakiś tagowy guru, idol czy tam inny wymiatacz. Pamiętam, że wpis był bardzo zachęcający, o jakimś dobrze zaplanowanym treningu co to miał wykopkom sworzyć i zawołać. Zaplusowałem sobie, ale nikt nie zawołał, a wykop to strona robiona przez ograniczonych devów i nie da się wyszukać so się plusowało :/

Tak czy inaczej myślałem, żeby się zacząć coś ruszać za tydzień dwa i mi się przypomniało, że to byłoby coś fajnego na start więc może ktoś skojarzy jakimś cudem o czym mogę pisać ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • 13
@Masterczulki: Dodaj tam filtry, żeby czegoś poszukać np. po ilości plusów + tag (taka podstawowa funcjonalność w każdym serwisie), za dużo (niestety) plusuje żeby tak siedzieć i 2 miesiące wstecz lecieć (zwłaszcza, że kompletnie nie pamiętam czy to były dwa czy trzy misiące itp).

@Roade: Nie, to na pewno było po prostu o treningu ogólnym bo bym nawet nie czytał dalej, nie wiem czy coś nawet nie wspomniał o jakieś
@fluga: Super, dupy z kanapy nie ruszłem od początku roku to fajnie się zmotywować jakimś fajnym trengiem, żeby zacząć się ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)