Wpis z mikrobloga

@Opportunist: Bo to tzw. opieka zdrowotna, moja matka całe życie przepracowała w tym syfie jako technik rtg, powiedziała odchodząc rok temu, że takiego burdelu to nawet w schyłkowej komunie u niej w szpitalu nie było jaki panuje obecnie.
@magdalena-gaska: mam wrażenie że wszyscy zrobili sobie chłopca do bicia ze szpitalnego żarcia. Bo każdy w domu żre filet mignon a'la Makłowicz a w szpitalu nagla taka bieda. Tymczasem to żarcie:
a) ma nam nie zaszkodzić (i wielu innym którzy jedzą to samo)
b) utrzymać przy życiu do końca leczenia
@mitatuyo: Ale z tego co pamiętam za dzieciaka takie bieda żarcie z PRL było zawsze w szpitalach dziwi mnie po prostu, że ten poziom nadal się utrzymuje mimo tego, że mamy już catering na dowóz, restauracje z żarciem z całego świata, w pisssdue restauracji itp to szpitale stoją dalej w latach 90-tych
@magdalena-gaska: To już lepiej jakby ktoś Ci z domu śniadanie przywoził nie jesteś tak na codzień normalnie głodna? Ile kg już schudłaś? Przecież to szkodzenie zdrowiu takie głodówki żadnych pełnowartościowych produktów to Ty tam nie masz
@LordAxe82: Dokładnie tak. Japończycy są o wiele zdrowsi oraz choroby autoimmunologiczne- gdzie organizm atakuje własne organy- występują tam rzadko.
Japończycy również mocno żyją zgodnie z grupa krwi- ludzie o grupie krwi 0 są inni nic ci z grupa A. Oni stosuja zasady dotyczące grup krwi w żywieniu, życiu zawodowym i prywatnym. Pracodawcy wymagają wpisania do cv grupy krwi. Jeśli chcesz iść na lidera- nie wezmą nikogo z grupa a czy b.