Wpis z mikrobloga

@magdalena-gaska: O kurde! Życzę wytrwałości i aby wszystko było dobrze. Ja po jednym dniu pobytu na oddziale chirurgii miałem dość, a co dopiero kilka tygodni siedzieć. W ramach ciekawostek wrzucam śniadanie z prywatnej kliniki, po wycięciu pęcherzyka żółciowego, czyli dieta lekkostrawna beztłuszczowa.
Pobierz m.....2 - @magdalena-gaska: O kurde! Życzę wytrwałości i aby wszystko było dobrze. Ja...
źródło: comment_1628150508MBm9o0C2DAt7h0KgYPYE1O.jpg
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: I ciekawe dlaczego żyją o wiele dluzej niż mięsożercy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ciekawe dlaczego dieta śródziemnomorska jest najzdrowsza- najbardziej bogata w owoce, warzywa i owoce morza.

Ciekawe, ze NAUKOWCY przeprowadzili wiele badan i wyciągnęli wnioski, ze ludzie jedzący mięso są bardziej podatni na choroby psychiczne i nerwowość ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@crazykokos I co wyrzuciłaś te jedzenie, kiedy dzieci w Afryce głodują? (,) A tak serio to jak wiem, że czegoś nie zjem to mówię, że dziękuję. Jakoś nie lubię marnowania żywności. No chyba, że obdarowałaś kogoś tym, czego nie zjadłaś, to luzik (ʘʘ)