Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam czy ekipa obawia się odpowiedzi Wardęgi ale po prostu tego nie pokazują, jestem na yt już bardzo długo w zasadzie wtedy kiedy content opierał się na filmach typu "ale urwał" i nie przypominam sobie żeby pomiędzy twórcami była aż tak duża drama która wyszyła poza krąg YouTube a pomiędzy Ekipą a Wardęga ta drama dostała się do mediów... Bądźmy szczerzy oni zaczynają tracić widzów, przez dramy zaczynają również tracić współpracę i coraz mniej ludzi zaczyna wierzyć w ich dobre intencję bo na szczęście ludzie zaczynają otwierać oczy, a Wardęga co ja uważam za słuszne mam wrażenie że za chwile im wbije gwóźdź do trumny, ja się nie zdziwię jeżeli ekipa już siedzi i rozmyśla co zrobić jeżeli kolejny film Wardęgi ich jeszcze bardziej pogrąży, bądźmy szczerzy, oni tam srają pod siebie bo chyba zaczynają sobie zdawać sprawę że ich czas się kończy a jeżeli ta drama dostała się do mediów to media będą śledzić dalszy los tego wszystkiego co na ekipie oj bardzo mocno się może odbić negatywnie!
#friz #ekipa #polskiyoutube #youtube #afera
  • 5
@wakxam: ale to nie jest drama między nimi, on tylko wytyka im ich błędy, nie jest to konflikt osobisty. Ekipa przez swoje zasięgi i wpływy bycia dużym graczem w grupie GetHero mogła wzbudzać dystans innych do wytykania im błędów, wszystko się nawarstwiało, nawarstwiało aż w końcu Wardęga postanowił otworzyć ludziom oczy, mając pokorę i jednocześnie samemu przyznając się otwarcie do swoich błędów.
Zaraz pewnie wyjdą brudy związane z Frizem i grupą