Wpis z mikrobloga

Wizja feministek wygląda tak że najprzystojniejsi faceci oraz przeciętnie wyglądający faceci ale z dobrze usytuowanych rodzin są zarezerwowane dla nich a reszta ma #!$%@?ć na ten system.Klasa robotnicza, niebezpieczne zawody (90% śmierci w miejscach pracy to faceci),wojsko to wszystko mają odwalać mężczyźni a feminizantki mogą bezpiecznie pracować w korpo i brać pełnią garść z życia przy tym narzekając na patriarchat i w ogóle że są represjonowane przez system...czy ten absurd ma swoje granice?
Paradoksalnie technologie które stworzył mężczyzna stały się narzędziem uderzającym w niego samego.Internet ,smartfony(aplikacje jak Tinder czy Instagram) a także większe możliwości podróżowania po świecie spowodowały dominację kobiet na rynku matrymonialnym.
#blackpill #feminizm #logikarozowychpaskow #redpill #mgtow #tinder
  • 23
Paradoksalnie technologie które stworzył mężczyzna stały się narzędziem uderzającym w niego samego.Internet ,smartfony


@JediKnight: Wcześniej Hedy Lamarr wynalazła technologię FHSS, na której podstawie działają dzisiaj Internet i technologia komórkowa. I co teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Phyrexia:

Przypuszczam żeby powstala technologia FHSS potrzebne były inne odkrycia,którzy odkryli... mężczyźni( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście nie neguję tego że kobiety też mają w tym udział ale jest on dużo,dużo mniejszy niż mężczyzn.
Nie żebym to sobie przypisywał jako facet,mówię to jako obiektywny fakt.Jest z pewnością mnóstwo inteligentniejszych kobiet ode mnie ale to akurat nie jest trudne ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Nie wiem
@JediKnight: Nie wiem o co ci chodzi, nie wnikam. Ja jako kobieta walczę o to żeby kobiety jak moja matka nie były poniżane przez mężów, braci i ojców tylko dlatego że są kobietą. I tyle. Już w przedszkolu widziałam że chłopom więcej wolno a wychowawczynie uwielbiają chłopców. Żeby taki chłop jak mój ojciec nie myślał że jak jest silniejszy fizycznie to może mnie rozstawiać po kątach. Żeby kobieta nie miała presji
Paradoksalnie technologie które stworzył mężczyzna stały się narzędziem uderzającym w niego samego.Internet ,smartfony(aplikacje jak Tinder czy Instagram) a także większe możliwości podróżowania po świecie spowodowały dominację kobiet na rynku matrymonialnym.


@JediKnight: false, jedyne co do tego doprowadziło to rzesze mężczyzn


które babom na to pozwalają. Gdyby chłopy zaczęli takie kobiety poddawać ostracyzmowi to od razu by im zmiękła faja ale jako że jest wielu którzy będą je tolerować, akceptować, podrywać czy
@JediKnight: Przecież jak ktoś nie może znaleźć kobiety to może zawsze kupić homoseksualizm na promocji i jeden wziąć dla siebie a ten co dostał gratis dać kumplowi i tak mogą żyć razem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Już w przedszkolu widziałam że chłopom więcej wolno a wychowawczynie uwielbiają chłopców.


@Czesterek: no pozdrawiam przybysza z alternatywnej rzeczywistości. Wiadomo że w szkole dziewczynom zawsze było wolno więcej i zawsze były chwalone że grzeczne a chłopcy ganieni za to że rozrabiają. No ale rozumiem że możesz mieć spaczony obraz rzeczywistości skoro pochodzisz z dysfunkcyjnej rodziny.

Żeby kobieta nie miała presji społecznej i nie musiał matkować i opiekować się chłopem w zamian
@In_thrust_we_trust: Nie mają bólu dupy o to, kto gdzie robi. Weź się zastanów. Poza tym nie jest tak, że kobiety wybierają humanistyczne, a mężczyźni techniczne. Nie wrzucajmy ludzi do jednego wora. Niektóre kobiety wybierają techniczne, niektórzy mężczyźni humanistyczne i jest wolny wybór.