Wpis z mikrobloga

Czy wy też nie rozumiecie tych "paragonów grozy"? Mam wrażenie, że ludzie nie potrafią patrzeć na ceny przy wyborze restauracji, albo przy wyborze dań. Jak cię nie stać na obiad za 50zł za danie to poszukaj knajpki, w której zjesz taniej. Niejednokrotnie byłam na wakacjach z mniejszym budżetem i jakoś pieniędzy mi nie zabrakło i się najadłam smacznych dań..

#morze #grazynacore #januszebiznesu #wakacje
  • 9
@Luna98x: Ale często te paragony grozy to są z tych samych miejsc, gdzie ludzie jadali w latach wcześniejszych. Ludzie jadą na urlop na 4 dni i nie mają czasu ani ochoty łazić i szukać najtańszej opcji w okolicy. Idą tam gdzie zjedli dobrze i w rozsądnych pieniądzach podczas poprzedniego pobytu.
@WiesniakzPowolania: Porozdawali bony wakacyjne i kwatera gdzie moi rodzice jadą w tym roku wzrosła ze 150zł za dobę do 270zł za dobę (różnica 2019 rok i 2021 rok).

@Luna98x: Może ja nie kumam pojęcia paragonygrozy, ale wydaje mi się, że po prostu część ludzi je wrzuca nie dlatego, że im nie starczy do 1. tylko żeby pokazać jak przez bony i zamknięcie gospodarki zimą poszły do góry ceny w miejscowościach