Wpis z mikrobloga

XIX wiek to czas wielu odkryć i ogromnych marzeń. Jednym z takich marzycieli był Stefan Szolc-Rogoziński, który mimo, tego, że na mapie świata nie było suwerennej Polski, postanowił wyruszyć do Afryki aby w Kamerunie utworzyć polską kolonię.

Link do znaleziska - Polska kolonia w Afryce, gdy nie było Polski

Poniżej wołam osoby, które wyraziły chęć otrzymywania powiadomień o nowych wpisach. Jeśli ktoś chciałby dopisać się do listy, proszę o zostawienie plusa przy przeznaczonym do tego komentarzu pod niniejszym wpisem. Zachęcam również do obserwacji pierwszego tagu, którym opatrzone zostało linkowane znalezisko (tag autorski - #historykon)
Zapraszam wszystkich do odwiedzenia i subskrybowania mojego kanału historycznego na YT ➡️Andrzej Włusek - Historia poza horyzont
Jeśli podobają się Tobie się moje filmy i uważasz, że powinienem rozwijać dalej kanał to zostań moim patronem na patronite ➡️ który znajdziesz TUTAJ

Dodatkowe Tagi: #qualitycontent #ciekawostkihistoryczne #zwyczaje #swiat #liganauki #ciekawostki #swiatnauki #afryka #kultura #europa #kolonializm #pieniadze #odkrycia #morze #egipt #pokazmorde #youtube #polska
sropo - XIX wiek to czas wielu odkryć i ogromnych marzeń. Jednym z takich marzycieli ...

źródło: comment_1627974584tuYom9TOesMvGZPIZcNG8R.jpg

Pobierz
  • 36