Wpis z mikrobloga

#katowice
Sprawa nabiera nieco straszniejszego wymiaru. Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.

Najprawdopodobniej wpadła po autobus, zaczęło ją łamać, ona świadoma bólu krzyczy, następnie włosy wkręciły się w przegub, wyrwały skalp, który wypada potem ciało. Na filmiku widać, że żółta patuska krzyczy „ona oddycha”. Czyli duża szansa ze kobieta przeżyła istne piekło. W #!$%@? to mam jakim była człowiekiem, nikt nie zasługuje na taka smierć, a na pewno z całego tego grona ona zasłużyła najmniej.
  • 75
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nfvr: z samego początku, słychać najpierw taki krzyk, a potem zmienia się w krzyk osoby, która ma wyłamywane wszystkie kości. Wysłuchaj się, choć nie polecam.
  • Odpowiedz
@NaopaK: Przecież typ jak nie potrafi wyhamować to tym bardziej nie powinien prowadzić autobusu, tym bardziej po pierwszym potrąceniu powinien bezwzględnie zakończyć jazdę. Patola czy nie oni mieli gdzieś i jego i autobus.
  • Odpowiedz
A jak jedziesz prawym pasem za innym autobusem, on hamuje a Ty zmieniasz pas na lewy, żeby go wyprzedzić, a na środku drogi pojawia się zgraja wściekłych małp, przed którymi nie zdążasz wyhamować


@NaopaK: o to jest świetny przykład.
Jadę sobie i nagle auto (autobus) przede mną hamuje nie tam gdzie powinien, co robię?
a) nasuwa mi się pewna refleksja, albo raczej odruch: skoro on hamuje, to znaczy, że ma powód, może ja też zahamuję, albo jeśli muszę go ominąć to zrobię to na tyle powoli, by wyhamować przed ewentualną przeszkodą
b) wyprzedzam (omijam) go, bo na drodze nikt nie powinien się znajdować, a jak się znajdzie, to
  • Odpowiedz
Poza tym na tym pierwszym filmiku (w kompilacji drugim, tym z boku, nie z przystanku) widać, że oni nie pojawili się na tym pasie nagle, nie wyskoczyli zza stojącego autobusu i raczej dla kierowcy drugiego powinni być dobrze widoczni przynajmniej z 25 metrów (ten drugi autobus to pewnie przegubowiec 18m + kilka metrów odległości). Myślę, że autobus dojeżdżający do przystanku jest w stanie wyhamować w takiej odległości, chyba, że kierowca jest dzbanem
  • Odpowiedz
@NaopaK: Wiesz nie ja będę wydawał wyrok na szczęście, ciekawy jestem opinii biegłego psychiatry. Po prostu ciąg decyzji jaki podjął kierowca od początku do końca jest dla mnie strasznie dziwny. Zauważ że na końcu jak już odjeżdżał z zatoczki zignorował również sygnalizację, po prostu na pełnym gazie odjechał.
  • Odpowiedz
Zauważ że na końcu jak już odjeżdżał z zatoczki zignorował również sygnalizację, po prostu na pełnym gazie odjechał.


@picasssss1: Uciekał przed sebkami którzy chcieli go zabić i zdał sobie sprawę że przejechał człowieka
  • Odpowiedz
@NaopaK: Nie będę gdybał, oby śledczy rzetelnie wyjaśnili całą sprawę bazując na wszystkich dowodach, absurdalnie tragiczna sytuacja - może dlatego wywołuje do tej pory tyle emocji.
  • Odpowiedz
na tym filmie wyraźnie widać że kierowca uciekł przed rozwścieczonym tłumem. Gdyby nie banda sebixow patoli nic by się nie stało


@Jebwleb: Tłuką sie przed autobusem. Nie widze zeby go atakowali.
  • Odpowiedz
na tym filmie wyraźnie widać że kierowca uciekł przed rozwścieczonym tłumem. Gdyby nie banda sebixow patoli nic by się nie stało


@Jebwleb: na filmie ewidentnie widać, że to kierowca wywołał agresję w tłumie uderzając umyślnie jedną z kobiet. Gdyby zatrzymał się wcześniej nic nikomu by się nie stało. Zdecydował się zagrać w GTA i zabił kobietę. Co najmniej zabójstwo w afekcie.
  • Odpowiedz
Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.


@30062018: Szybką bezbolesną śmierć można mieć po wciągnięciu w tokarkę która w parę sekund rozerwie nieszczęśnika na strzępy. Ludzie wpadali pod auta byli przeciągani przez kilkadziesiąt metrów, połamani ze zdartą skórą i żyli...
  • Odpowiedz
wbrew temu co wykopki piszą ja akurat uważam że ona nie dość że nie zasłużyła na taką okrutną śmierć to jeszcze ze wszystkich uczestników tam była najmnjej jej winna.


@rozdartapyta: daj przykład jednego postu, gdy ktoś pisze, że ona sobie zasłużyła, bo ja za #!$%@? nie mogłem znaleźć
  • Odpowiedz