Wpis z mikrobloga

#katowice
Sprawa nabiera nieco straszniejszego wymiaru. Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.

Najprawdopodobniej wpadła po autobus, zaczęło ją łamać, ona świadoma bólu krzyczy, następnie włosy wkręciły się w przegub, wyrwały skalp, który wypada potem ciało. Na filmiku widać, że żółta patuska krzyczy „ona oddycha”. Czyli duża szansa ze kobieta przeżyła istne piekło. W #!$%@? to mam jakim była człowiekiem, nikt nie zasługuje na taka smierć, a na pewno z całego tego grona ona zasłużyła najmniej.
  • 75
  • Odpowiedz
@30062018: rozumiem że w takiej sytuacji bohatersko stałbyś na miejscu i czekał aż naćpany seba #!$%@? Ci się do autobusu i Cię zabije, żeby tylko nie potrącić patologii która plącze się na ulicy, mimo że ulica nie jest od tego
  • Odpowiedz
@30062018: "Śmierć na miejscu" zazwyczaj oznacza konanie od kilku sekund do nawet godziny. To nie jest tak, że narządy przestają od razu pracować. Tyle tylko, że jest szansa, że będziesz nieprzytomny.
  • Odpowiedz
@NaopaK: obejrzyj film wstawiony u góry od 10 sekundy. Typ zatrzymuje się w środku tłumu dopiero po tej sytuacji ludzie chcą wejść do autobusu i wtedy kierowca rusza. Na dodatek jeszcze goni jakiegoś mężczyznę autobusem co doskonale widać
  • Odpowiedz
No wjechał w nich. Zobacz ma dziewczynę w żółtej koszulce w 11-13 sekundzie


@pawel_187: Nie wiem, może nie wyhamował. Tamtej w żółtym nic się nie stało. Trąbił, a oni sobie nic z tego nie zrobili. Ulica to nie jest miejsce dla ludzi tylko dla samochodów
  • Odpowiedz
@pawel_187: A jak jedziesz prawym pasem za innym autobusem, on hamuje a Ty zmieniasz pas na lewy, żeby go wyprzedzić, a na środku drogi pojawia się zgraja wściekłych małp, przed którymi nie zdążasz wyhamować? Nie wiesz jak sytuacja wyglądała wcześniej, ja też nie
  • Odpowiedz
żeby go wyprzedzić, a na środku drogi pojawia się zgraja wściekłych małp, przed którymi nie zdążasz wyhamować?


@NaopaK: masz prawo jazdy? To odpowiadam za potrącenie, bo zmieniając pas muszę się upewnić, że mogę to bezpiecznie zrobić ¯\_(ツ)_/¯. Oni mu nie wybiegli przed maskę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@30062018: zobacz film z balkonu, tam też słychać krzyki i prawdopodobnie są jej, a nie kogoś z przechodniów. Wyraźnie słychać aż do momentu ponownego ruszenia. Okropne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz