Wpis z mikrobloga

#katowice
Sprawa nabiera nieco straszniejszego wymiaru. Byłem pewien, że śmierć była szybka i bezbolesna, ale jednak nie.

Najprawdopodobniej wpadła po autobus, zaczęło ją łamać, ona świadoma bólu krzyczy, następnie włosy wkręciły się w przegub, wyrwały skalp, który wypada potem ciało. Na filmiku widać, że żółta patuska krzyczy „ona oddycha”. Czyli duża szansa ze kobieta przeżyła istne piekło. W #!$%@? to mam jakim była człowiekiem, nikt nie zasługuje na taka smierć, a na pewno z całego tego grona ona zasłużyła najmniej.
  • 75
  • Odpowiedz
@30062018: wbrew temu co wykopki piszą ja akurat uważam że ona nie dość że nie zasłużyła na taką okrutną śmierć to jeszcze ze wszystkich uczestników tam była najmnjej jej winna. Po prostu chciała odciągnąć od bójki swojego chłopa. Podejrzewam że w tym calym rozpiździelu nie była nawet świadoma tego autobusu za plecami...
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: Problem polega na tym, że przebywanie z takimi ludźmi z samej natury jest niebezpieczne. Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.

Tyle dobrego może z tego wyniknąć.
  • Odpowiedz
Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.


@piker: w sumie dobry komentarz. Ile razy slyszalem od jakiejs znajomej, ze jest z jej Husarzem Wykletym, bo czuje sie z nim w pelni bezpieczna. To samo zreszta slyszalem od kobiety ktora zwiazala sie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@rozdartapyta: Problem polega na tym, że przebywanie z takimi ludźmi z samej natury jest niebezpieczne. Oni notorycznie prowokują sytuacje niebezpieczne, a zazwyczaj obrywa najmniej winna osoba. To powinna być nauczka dla kobiet, że nie zawsze łobuz je obroni przed osobami które wcześniej sam sprowokuje. I zwyczajnie najlepiej z łobuzami się nie zadawać.


Tyle dobrego może z tego wyniknąć.

@piker: najbardziej sensowny komentarz jaki ostatnio przeczytałem w temacie
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: to jest własnie #!$%@?, jak sobie uświadomisz że nie ma żadnego wyższego stanu losu predefiniowanego (no bo czym ta laska w sumie miała by na to zasłużyć), a życie nie jest sprawiedliwe i jakie są tego konsekwencje.
No chyba że uważamy, że laska miała - wybujałe ego i przeświadczenie że świat powinien leżeć u jej stóp - i dlatego nie przejęła się wbiegnieciem na jezdnię, no bo ona jest ważna
  • Odpowiedz
  • 24
@rozdartapyta

1. Nie zasłuzyla nasmierc, ale nie zrobiła nic żeby jej uniknąć

a. Zadawała się z towarzystwem które robi bójki na środku ulicy, to jest proszenie się o kłopoty, ją zabił autobus jak ratowała swojego chlopa, równie dobrze ktoś w czasie bójki mógł wyciągnąć kosę i strzelić ja nawet przez przypadek.
b. Nawet jak chciała komuś pomóc to popełniła pierwszy błąd którego uczą na pierwszej pomocy w szkole podstawowej czyli nie zadbała
  • Odpowiedz
@alteron: no złożyły się na to dwie rzeczy, chęć kierowcy do przejechania jej (bez tego nic by się nie stało) i jej bezmyślności (w trakcie chwili o chęć zadbania o partnera)

No faktycznie, mogłaby też dostać w szamotaninie, jak piszesz.

I założę się, że wtedy w ogóle nie byłoby takiej nagonki od "typowy dzień w Kato"
  • Odpowiedz