Wpis z mikrobloga

@ebro
@rentiever dobrze mówi. Mnie takie samo gówno spotkało 3 tygodnie temu. W okolicy ukłucia spuchnięta, twarda skóra i w dodatku w zarumienionym miejscu przy dotknięciu jest gorąca. Z tydzień czasu i zniknie. Można potraktować to octaniseptem czy czymś co łagodzi swędzenie i podrażnienie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ebro: coś go ugryzło, pewnie meszki lub komary, a młody to rozdrapał. Widać przeczosy (linijne uszkodzenia naskórka) od paznokci. Umyj wodą z mydłem, zdezynfekuj i powiedz synowi, że jak będzie drapał, to mu ręka uschnie (serio, bo jak będzie dalej drapał, to zakazi i będzie się długo goiło). Jak macie w domu jakąś maść ze sterydem (np cutivate, to mu posmaruj - złagodzić świąd)
#!$%@? muchy konskie. Na bank. Tego gowna tyle lata w tym roku, że nie idzie się ogonić.


@Purple: Zawsze były. Od 15 lat mam bliznę na łapie, bo mnie bąk dziabnął, gdy leżałem na materacu i śmigałem po Solinie.

Najgorsze jest to, że zorientowałem się dopiero, gdy mnie użarł. Zero ruchu, brak ataku z mojej strony. Czysta agresja robala.
@ebro: Giez, one lubią wodę. Poboli tydzień i przejdzie. Przez pierwsze dni będzie spuchnięte i ciepłe. KONIECZNIE NIE DRAPAĆ. Smarować fenistilem/innym podobnym.