Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Róbcie screena.
Obstawiam, że jeszcze ze 2-3 takie ataki na punkty szczepień i rząd wyśle wojsko na ulicę jak nastąpi 4 fala.
Jestem obojętny co do szczepień, ale to co #!$%@?ą teraz antyszczepionkowcy, to jest chore. Bądźcie skrajnie przeciwni, ale bez takich akcji. Więcej pożytku by było, jakbyście zebrali się w kupę i wyszli na ulice, jak to robią w innych krajach na znak protestów przeciw lockdownowi i szczepieniom. Wtedy nie robicie nikomu krzywdy, tylko sobie. Jestem za surowymi karami dla takich ludzi.
Nie chcesz się szczepić ? To zostaw punkty w spokoju. To tak jakby niepijacy alkohol podpalał monopolowe sklepy bo mu się nie podoba, że ktoś pije i szkodzi to zdrowiu.
Jebnijcie się w łeb debile.
Pozdrawiam moją mamę.
#koronawirus #szczepienia #covid19 #bekazpodludzi
  • 16
  • Odpowiedz
@Salagama: Przecież tu nie chodzi o szczepienia tylko cenzurę w internecie.

Tuż po wyborach prezydenckich, latem ubiegłego roku, Jarosław Kaczyński tłumaczył niskie poparcie dla Andrzeja Dudy w grupie najmłodszych wyborców istnieniem niepolskich mediów i internetu. Mówił, że znaczna część radia, telewizji i prasy krytykowała PiS. I dodał: „Internet też jest antyrządowy”. Obserwując dwie ustawy zaproponowane w ostatnich dniach przez Zjednoczoną Prawicę, widać wyraźnie, że po repolonizacji grupy Polska Press PiS postanowiło wziąć się za internet.

Ataki hakerskie na polskich parlamentarzystów skłoniły Prawo i Sprawiedliwość do powołania nowej komórki policji, która zajmie się bezpieczeństwem w sieci. Centralne Biuro Zwalczania Cyberprzestępczości otrzyma ogromną ilość uprawnień, co mocno niepokoi ekspertów.

Funkcjonariusze nowej formacji będą mogli przeglądać nasze maile, zakładać podsłuchy lub prowadzić tajną obserwację. Tego typu uprawnienia miały do tej pory jedynie służby
  • Odpowiedz
@Salagama: Ty tak serio? Dlaczego nie zadajesz sobie zadnych pytan? Skad wiadomo ze podpalil to ktos kto jest antyszczepionkowcem skoro nawet nie zlapano tej osoby. Ktos kto jest przeciwny szczepionkom to nie znaczy ze popiera ataki na punkty szczepionkowe i podpalanie tym bardziej ze to mienie publiczne. Pomysl komu najbardziej zalezy teraz na takim "ataku" traca tylko wlasnie ludzi przeciwni szczepionkom. Jaki sens jest robienia najgorszego ruchu z mozliwych ?
  • Odpowiedz
@Salagama false flagi w #!$%@?, dlaczego niby teraz są jakieś ataki jak już mało się kto szczepi i jest spokój? Jaki niby cel one mają poza wspieraniem narracji rządu aby dokręcić śrubę i pogłębiać podziały oraz zabierać prawa ludziom niezaszczpionym? Zwykła nagonka pod represje. Na logikę, to jakiekolwiek ataki powinny mieć miejsce z pół roku temu. To co się teraz odwala nie ma zupełnie sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mesjasz22: @Chuseok: @PABLO__ESCOBAR: @SpasticInk: pomyślałem o tym jak pisałem post, ale w to mi już trudno uwierzyć, że rząd posunąłby się do czegoś takiego, wiedząc że to można łatwo wykryć i są udupieni po całości. Ludzie by ich zlinczowali za takie coś. Pomyślcie logicznie.
  • Odpowiedz
@Salagama: łatwo wykryć? hehe, a wykryto sprawców notorycznych podpaleń kilkudziesięciu wysypisk? No chyba nie bardzo, a skala zniszczeń i dewastacji olbrzymia. Za tym już stoją odpowiednie służby które pilnują aby tego nie dało się wykryć. Zresztą Policja w PL to sebixy, którzy zamykają śledztwa nawet jak masz nagranie z monitoringu na którym widać sprawców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polska policja to patologia, która tylko mandaty umie
  • Odpowiedz
@Salagama: Państwo przez ostatnie 1,5 roku terroryzowało zwykłego człowieka. Oczywiście to hipokryzja gdy państwo nazywa te niewielkie reakcje terroryzmem. Pewnie ludzie się mszczą. Wiele ludzi zapewne nie ma nic do stracenia, stacili bliskich albo prace i słusznie obwiniają za to rząd bo modna była śmierć tylko w jeden posób i walka tylko z jedną sprawą. Walka z coivdem była kosztem niechorych na covid a chorych na inne rzeczy i kosztem
  • Odpowiedz
@Salagama: Za każdym razem te same argumenty. To false flag, czemu nie zadajecie pytań, to spisek. Zamiast pomyśleć, że wśród antyszczepionkowców znajdują się często durnie z papką zamiast mózgu i że taki atak na punkt szczepień może być dla nich "walką o wolność", to antyszczepionkowy wylatują tylko z jedną narracją - co złego to nie my XD
  • Odpowiedz
@mesjasz22: @PABLO__ESCOBAR: dziesiątki komentarzy o "mordercach w kitlach" które dostają grad plusów, proempidemicy piszący że "to nie my... ale w sumie dobrze się stało ( ͡° ͜ʖ ͡°)".

Rzeczywiście wygląda na flase flag a nie przedawkowanie ruskiej propagandy xD

Proepidemicy to ludzie z którymi nie ubiłbym muchy w kiblu.
  • Odpowiedz