Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazbijotaia

29 maja dodałem na mikroblogu wpis o jednym z moich ulubionych użytkowników, który aktualnie ma bana - PDW @sok_mandarynkowy.

https://www.wykop.pl/wpis/57919805/neuropa-bekazprawactwa-korolukmasakruje-bekazpodlu/

Pod mój wpis przywędrował użytkownik @bijotai, który z uporem maniaka forsuje od dłuższego czasu, że kanał na #youtube nieodżałowanego @Koroluk jest projektem dziennikarskim.

Pan @bijotai jakiś czas temu założył się z użytkownikiem @Topkapi, że przedstawi chociaż cień dowodu na poparcie swojej tezy.

Również i ja dołączyłem do tego zakładu, a co lepsze?

Postanowiłem "zaryzykować" 6 tysięcy złotych na ewentualną przegraną z Bijotaiem, Pan Bijotai jedynie tysiaczka :).

Miał on jednak czas do 1 sierpnia na przedstawienie rzekomych dowodów.

Wobec tego Panie @bijotai czekam cierpliwie na przedstawienie dowodów na to, że #korolukmasakruje i jego kanał jest projektem dziennikarskim.

Jeżeli do północy nie przedstawisz tychże dowodów, liczę na to, że wywiążesz się z naszego zakładu i przelejesz 1000 zł na wskazaną przeze mnie fundację.

Akurat sam co miesiąc wspieram regularnie Fundację Jeżurkowo, która zajmuje się głównie "kontuzjowanymi" jeżami i twoje pieniądze na pewno im się przydadzą :)

http://jezurkowo.primum.org.pl/2016/09/wesprzyj-finansowo/

Jeżeli przedstawisz te dowody, wówczas ja puszczam przelew na kwotę 6 tysięcy złotych na wskazaną przez Ciebie fundację.
N.....t - #neuropa #bekazbijotaia

29 maja dodałem na mikroblogu wpis o jednym z mo...

źródło: comment_1627816793kxExeiRIphRQoZAiAU5TlK.jpg

Pobierz
  • 28
prawak


@jrs2: @rzep: @neib1: Z tego co kojarzę @bijotai nie jest przedstawicielem wykopowego prawactwa, przynajmniej świadczyłyby o tym jego komentarze w tematyce okołożydowskiej i historycznej, wykorzystujące zgodną ze stanem badań faktografię i podstawowy rigcz w ocenach, a więc przeciwnie do standardów prawackiej szkoły historycznej na wypoku. No ale sam zakład bez podania konkretnych argumentów niefortunny.