Wpis z mikrobloga

Na wykopie ciekawych rzeczy się dowiedziałem od wczoraj. Są to takie informacje jak:

-będąc matką nie możesz wychodzić z domu i takich godzinach jak 5 rano
-jeśli ktoś Cie zaatakuje na ulicy, to jesteś patusem bo normalnych ludzi nikt nie zaczepia na ulicy
-kierowca zrobił to by ratować siebie i pasażerów
-wykopki były zaskoczone, że napisałem o wyjściu wieczorem na miasto, a przecież na nagraniu jest jasno. Jak widać tutejszych ekspertów od wszystkiego przerasta myślenie, że jak ktoś idzie wieczorem na imprezę to wracać może już jak jest jasno, zwłaszcza w lecie xd

Naprawdę ten portal schodzi na psy, moderacja nic z tym nie robi, co z tego, że są tu normalne osoby, jak najwięcej do powiedzenia w każdym temacie mają, przegrywy, szury i inne odpady społeczne siedzące po 24h w swojej piwnicy. Taki jest obraz wykopu, szkoda że tak to wszystko wygląda.

#katowice #wypadek
  • 35
@Lomana_LuaLua: Ogólnie kiepska sprawa, o bójkę na mieście nie trudno.
Będąc w cybermachinie ze znajomymi, stolik obok siedziała inna ekipa, jeden z nich był mocno wstawiony i ciągle się na mnie gapił i po chwili rzucił w moim kierunku czapką.
Nie zareagowaliśmy. Ale za drugim razem wiedzieliśmy że to nie przypadek, znajomy wstał oddał im czapkę i jedynie co powiedział to żeby uważał bo komuś zrobi tym krzywdę albo rozleje na
@Lomana_LuaLua: stary ja dostalem ostrzezenie dzisiaj od tego nkb za przeklinanie w komentarzach xD

Nie zeby byla cenzura do ustawienia w profilu. Przeklinasz to nie wolno ale nawolywac do ludobojstwa niezaszczepionych jest w pytke ( )
@Lomana_LuaLua: -będąc matką 2 dzieci, z tego jedno z nich jest 7 miesięczne, takie o chodzenie na imprezy, szczególnie z towarzystwem które miało doczynienia z aresztem jest nieodpowiedzialne
-Nie zostali zaatakowani, z tego co mi wiadomo, to tamten gościu w niebieskim co uciekł został zaatakowany, a oni się przyłączyli
-Kierowca prawdopodobnie spanikował, jak mu się patola próbowała wbić do autobusu
-Stało się to o 6, a każdy kto mieszka w Kato
@SawantyzmModeratora

@Lomana_LuaLua: Normiki i patusy przez całe życie dręczą rówieśników i ludzi w ich otoczeniu, doprowadzając ich do przegrywu i na skraj załamania nerwowego. Potem się dziwią, że przegrywy istnieją i są rozgoryczeni życiem do granic możliwości. #fucklogic


Ale wy zawsze potraficie wszystko zwalić na kogoś innego - ładny syndrom wyparcia, zrobić wszystko byleby nie przyznać się do błędu i być odpowiedzialnym za siebie samego. Zadziwiająca umiejętność

@Lomana_LuaLua: Jak się ma kilkumiesięczne dziecko to nie powinno się gdzieś szlajać, nie wiem co w tym takiego dziwnego i oburzającego. Posiadanie dziecka nie jest obowiązkowe, natomiast jak się zdecydowało to już opieka jest obowiązkiem.
@OCIEBATON pytanie na #!$%@? tak blisko do tego agresywnego tłumu podjechał i już na samym początku lekko potrącił jedną z osób?
Najpierw zabawa w Czaka Norisa a potem panika, sam jest sobie winny i za to odpowie.