Wpis z mikrobloga

#katowice #wypadek

Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sadystą i mordercą bo śmiem twierdzić, że kobieta sama jest sobie winna ponieważ powinna zwyczajnie uważać i co najważniejsze myśleć

Bierze udział w jakiejś patologicznej przepychance, w której mogła zostać zadzgana albo przynajmniej pobita, normalny człowiek unika takich sytuacji a na pewno nie dołącza, żeby uspokoić bo to się jeszcze nigdy nikomu nie udało a po drugie to stoi metr przed pojazdem z zapalonym silnikiem na środku jezdni przecież nie można pod maskę spojrzeć z zapalonym silnikiem bez kierowcy a ona biega przed autobusem na środku drogi.

Nie usprawiedliwiam tu w żaden sposób kierowcy. Sąd go osadzi ale ludzie bądźmy poważni i nie róbmy nagle z niej bohaterki jak z Floyda.
Pobierz JestemStudentemPrawa - #katowice #wypadek

Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sady...
źródło: comment_1627801635z5khzh13GJooF5q96gcgzb.jpg
  • 142
@JestemStudentemPrawa nikt tu nie odstawia floyda, ta cała sytuacja jest mega #!$%@? i sposób w jaki ludzie się o niej wypowiadają (również ty) jest niepokojący. Zabito z premedytacją człowieka w bardzo drastyczny sposób i tyle, nie ważne czy patus czy nie i w jakich okolicznosciach. Jeśli post który krytykuje dosyć niezdrowe podejście ludzi w tym temacie uderza ciebie osobiście to czas na autorefleksje. Twoja logika sprowadza się do tego że jeśli ktoś
@JestemStudentemPrawa ciekawy jestem czy jakby twoja córka zabalowala i poniosło ją na melanżu i jakby ja przejechał jakiś randomowy typ z autobusu to też byś pisał takie wysrywy. Co by się nie działo, kierowca autobusu nie ma prawa przejeżdżać ludzi. Ktoś ma rację że siedzisz w piwnicy i nigdy nie widziałeś podobnych sytuacji. Przed meczami patusiarze notorycznie robią z ulic podobne rzeczy oraz z autobusów, jest to głupie, ale nikt nikogo nie
@JestemStudentemPrawa ale jadąc samochodem musisz zachować szczególną ostrożność i dopasowywać jazdę do sytuacji, a nie być ameba umysłową i jak widzisz pieszego to jeb go. Jesteśmy ludźmi, każdego dnia można popełnić błąd i na pewno sam byś nie chciał by coś takiego się stało tobie albo znajomemu
@JestemStudentemPrawa: Nie oceniając tej konkretnej sytuacji.. nie wiem gdzie my zmierzamy jako społeczeństwo. I to gdzie by nie spojrzeć. Kiedyś uczyli zanim wejdziesz na jezdnie to się rozejrzyj czy coś nie jedzie. Teraz montują w Poznaniu ledy aby osoba patrząca się w smartphone widziała jakie jest światło lub malują hasztag przejdź offline. Rowerzyści, którzy przejeżdzają przez przejścia jakby nigdy nic i nie myślą, że zatrzymanie półtorej tonowej puszki jest easy. Tu
@JestemStudentemPrawa okej, w takim razie jeśli dojdzie do jakiejkolwiek sytuacji gdzie niestety coś lub ktoś spowoduje że będziesz na środku jezdni w celu innym niż przejście na drugą stronę ulicy to ja oraz inni ludzie którzy czytają twoja wypowiedź mogą ciebie z pełną premedytacją rozjechać bo to (jak określiłeś) normalne. Taką aktualnie prowadzisz narrację w tym wątku