Wpis z mikrobloga

#katowice #wypadek

Dowiedziałem się dzisiaj, że jestem sadystą i mordercą bo śmiem twierdzić, że kobieta sama jest sobie winna ponieważ powinna zwyczajnie uważać i co najważniejsze myśleć

Bierze udział w jakiejś patologicznej przepychance, w której mogła zostać zadzgana albo przynajmniej pobita, normalny człowiek unika takich sytuacji a na pewno nie dołącza, żeby uspokoić bo to się jeszcze nigdy nikomu nie udało a po drugie to stoi metr przed pojazdem z zapalonym silnikiem na środku jezdni przecież nie można pod maskę spojrzeć z zapalonym silnikiem bez kierowcy a ona biega przed autobusem na środku drogi.

Nie usprawiedliwiam tu w żaden sposób kierowcy. Sąd go osadzi ale ludzie bądźmy poważni i nie róbmy nagle z niej bohaterki jak z Floyda.
Pobierz
źródło: comment_1627801635z5khzh13GJooF5q96gcgzb.jpg
  • 142
@JestemStudentemPrawa: +1, ja na drogę nawet szutrową jak wychodzę to patrzę się prawo lewo i prawo żeby nic mnie nie przejechało, jak przez przejście dla pieszych przechodzę to też się patrzę mimo że mi światło zielone pozwala bezpiecznie przejść bo raz prawie otarłem się o śmierć na pasach, a tutaj dziewczyna (bo mentalnie jeszcze kobietą nie była) wychodzi na ulicę piątego największego miasta w Polsce i myśli że wszyscy będą wokół
@JestemStudentemPrawa: jaka była błedna decyzja? że sobie na impreze poszła? wraca z imprezy, była jakaś bójka, chciała pomóc i uspokoić ludzi. Zrobiła błąd, mogła się przyglądać. Spotkala ją za to kara smierci wykonana przez jakiegoś #!$%@? za kółkiem autobusu. Adekwatna kara za próbę pomocy. I dziwisz się, że ludziom jest jej szkoda?


@alverini: No 19-letnia matka dwójki dzieci, które zrobiła z patusem z wyrokiem na koncie. Na pewno tam była