Wpis z mikrobloga

Jesteście obrzydliwi. To wykracza poza moją głowę jak można w jakimkolwiek stopniu bronić kierowcę autobusu, który umyślnie i z premedytacją spowodował śmierć młodej kobiety.

Przyjrzyjmy się sytuacji. Młoda dziewczyna wychodzi na miasto spędzić czas ze znajomymi (to takie osoby z którymi ludzie się spotykają ale wiem, że ich nie macie). Wracając z imprezy próbowała uspokoić kłótnię. Przebywała na ulicy na której nie powinna się znajdować, ale pewnie nie przypuszczała, że na drodze pojawi się chora psychicznie osoba która nie radzi sobie ze stresem, która ją przejechała.

Tylko proszę, nie ośmieszajcie się i nie wmawiajcie sobie i innym, że ratował pasażerów. Droga ma 3 pasy ruchu z których 2 są w kierunku w którym jechał autobus. Mógł w bardzo prosty sposób zmienić pas i ich wyminąć. Ale postanowił inaczej poradzić sobie z emocjami. Szkoda, że musiał w tym celu zabrać życie młodej dziewczynie.

Utożsamiacie się z kierowcą, ponieważ też macie problemy psychiczne? Czy może to kwestia waszego podejścia do kobiet? Pewnie gdyby to był 30-letni przegryw to byście chcieli kary śmierci dla kierowcy.

#niepopularnaopinia na wykopie #oswiadczenie #katowice #wypadek #smierc #przemyslenia #patologiazewsi #patologia #patologiazmiasta
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@zaxang: Co ty smieciu p********z.


Chłop powinien dostać natychmiastowy urlop, opiekę psychologa i spokojnie odciąć siebie sytacji

Gość zabił człowieka w wyniki działań GRUPY W KTÓREJ ZNAJDOWAŁ SIĘ TEN CLZOWIEK- szkoda chłopa.

@rachuneksumienia: Odpisywałem na tą wiadomość ale nie wierzę, że możesz być tak głupi więc to pewnie bait i nie odpisze.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang napisz że jeszcze zrobił to z zimną krwią XD

Nikt nie wie co tam się stało więc nie pieprz głupot

@volodia: Nie wiem co myślał w danym momencie. Ale jeśli nie miał problemu przejechać kolejne setki metrów nie wiedząc co z osobą pod kołami to sugeruje, że mógł to zrobić z zimną krwią. A to, że dzirwczyna wypadła spod kół po kilkudziesięciu metrach to osobna kwestia. On tego
  • Odpowiedz
@zaxang:
Chciałbym żeby mną się ktoś przejmował w 10% tak bardzo jak losem jakiejś rozjechanej patusiary na wykopie xD. Naprawdę. Dajcie swojemu otoczeniu 10% tego a Polska stanie się rajem na Ziemi w ciągu tygodnia, obiecuje xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho: Jeśli to Ty byłbyś pod kołami tego samochodu to każdy przejmowałby się w taki sam sposób. Tylko nie miałbyś okazji tego zobaczyć. Przypuszczam, że w codziennym życiu nie miała łatwo.

A jeśli czujesz się niedoceniony to umów się do psychologa. I mówię całkiem poważnie. Mi pomógł :)
  • Odpowiedz
@zaxang:
Czyli muszę umrzeć żeby Polacy przejęli się losem swojego rodaka? Zajebiscie. Ja to mam łatwo xD, cudownie mi się żyje w państwie zbudowanym przez Kaczora, wybranym przez jej podoba patologie. Jest w pyte xD.
  • Odpowiedz
  • 0
@Flypho:

@zaxang:

Czyli muszę umrzeć żeby Polacy przejęli się losem swojego rodaka? Zajebiscie. Ja to mam łatwo xD, cudownie mi się żyje w państwie zbudowanym przez Kaczora, wybranym przez jej podoba patologie. Jest w pyte xD.

@Flypho: Narzekasz, że ludzie przejęli się sytuacja. A co mieli zrobić? Przejść obojętnie bez emocji? Narzekasz, że w ludziach brakuje empatii, a ta jednak się pojawia. Może po prostu nie
  • Odpowiedz
@zaxang:
Najwiecej cierpienia ludziom sprawiają inni ludzie, właśnie tacy ludzie jak te patusy z przystanku. To od nich się odgradza klasa średnia płotami, to po to wysyłasz swoje dzieci do prywatnego przedszkola żeby nie miały kontaktu z ich dziećmi. Ale jak któryś z nich umrze to wszyscy udajemy ze to ważny element naszego społeczeństwa, ze bardzo ich potrzebujemy i bez nich już Katowice nie będą takim samym miastem. No tak
  • Odpowiedz
@super61isdown: wiadomo, że pierwsze co robisz to rozjeżdżasz ludzi. Oni nawet nie zmierzali w kierunku tego autobusu, a nawet gdyby tak robili to blokujesz drzwi i po problemie. Co to za jakieś głupie wywody, że jak patusy to chvj można rozjeżdżać. Gdyby byli tam ludzie próbujący ich rozdzielać, to co? Też rozjeżdżac? Przecież ten kierowca nawet nie próbowałem omijać
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang: Najwiecej cierpienia ludziom sprawiają inni ludzie, właśnie tacy ludzie jak te patusy z przystanku. To od nich się odgradza klasa średnia płotami, to po to wysyłasz swoje dzieci do prywatnego przedszkola żeby nie miały kontaktu z ich dziećmi. Ale jak któryś z nich umrze to wszyscy udajemy ze to ważny element naszego społeczeństwa, ze bardzo ich potrzebujemy i bez nich już Katowice nie będą takim samym miastem. No tak było. Brzydzi mnie ta hipokryzja i to urąganie ludziom którzy mówią co mysla.


@Flypho: Tylko to, że uważasz tą dziewczynę za patologię to Twoje fantazje. Nie znasz nawet 5 minut z jej życia. Oceniasz ją tak tylko i wyłącznie przez pryzmat:

- posiadania 2 dzieci w młodym wieku
-
  • Odpowiedz
  • 0
@super61isdown: wiadomo, że pierwsze co robisz to rozjeżdżasz ludzi. Oni nawet nie zmierzali w kierunku tego autobusu, a nawet gdyby tak robili to blokujesz drzwi i po problemie. Co to za jakieś głupie wywody, że jak patusy to chvj można rozjeżdżać. Gdyby byli tam ludzie próbujący ich rozdzielać, to co? Też rozjeżdżac? Przecież ten kierowca nawet nie próbowałem omijać


@natanyaach: Nie próbuj im tego tłumaczyć, szkoda Twojego czasu.
  • Odpowiedz
@zaxang:
Nie znam się na zwyczajach patologii, masz racje, ale nie obracam się w towarzystwie które n--------a się o 5 rano na przystankach. Moze sam jesteś patologia jeśli takie zachowania są dla ciebie normalne. Myślałeś o tym?
  • Odpowiedz
@zaxang Fantazje to te twoje wypociny i opowieści dziwnej treści o koleżance która na ludzi wyszła. Ja wymieniłem tylko fakty. To że bierze udział w jakiejś burdzie z sebiksami widać na filmie. To że ma dwoje dzieci będąc w wieku 19 lat to informacją podaną przez media. Więc przestań p-------ć bo sama postrzegasz laskę jako patusiarę o czym najlepiej świadczy twoja nieudolna odpowiedź skierowana do mnie. Oczywiście bycie patusiarą nie uzasadnia
  • Odpowiedz
@zaxang: Wcale by mnie to nie zdziwiło w końcu jako reprezentant rynsztokowego zachowania tak bys właśnie uczynił. Bo po co refleksja nad własnym zachowaniem skoro braki w wychowaniu
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang: Nie znam się na zwyczajach patologii, masz racje, ale nie obracam się w towarzystwie które n********a się o 5 rano na przystankach. Moze sam jesteś patologia jeśli takie zachowania są dla ciebie normalne. Myślałeś o tym?


@Flypho: Typie, bójki się zdarzają. Skąd wiesz kto zaczął? Z resztą na nagraniu widać, że ona jest osobą, która uspokaja. Ciekawe co byś mówił gdyby to Twój kolega się pokłócił z
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang: Wcale by mnie to nie zdziwiło w końcu jako reprezentant rynsztokowego zachowania tak bys właśnie uczynił. Bo po co refleksja nad własnym zachowaniem skoro braki w wychowaniu


@ROCKNROLLLA: XD Czyli sugerujesz, że jestem śmieciem i powinienem pluc na siebie patrzac w lustro, ale gdy odbijam piłeczkę i mówię że splunąłbym ale na Ciebie to już brak wychowania? XD
  • Odpowiedz
@zaxang:
Jestem już starym dziadem i nigdy mi się nie zdarzyło z nikim „pokłócić na ulicy” xD. Normalni ludzie tak po prostu nie robią, jest to dla nas abstrakcyjna sytuacja.
  • Odpowiedz
  • 0
@zaxang: Jestem już starym dziadem i nigdy mi się nie zdarzyło z nikim „pokłócić na ulicy” xD. Normalni ludzie tak po prostu nie robią, jest to dla nas abstrakcyjna sytuacja.


@Flypho: Czyli miałeś to szczęście, że żadna naćpana patologia Cie nie zaczepiła. Widocznie nie wszyscy mają tyle szczęścia co Ty. Ja się kłóciłem kiedyś. Raz sam zacząłem kiedy ktoś rzucił tekstem i obraził dziewczynę. Raz dostałem bo już
  • Odpowiedz