Wpis z mikrobloga

Jesteście obrzydliwi. To wykracza poza moją głowę jak można w jakimkolwiek stopniu bronić kierowcę autobusu, który umyślnie i z premedytacją spowodował śmierć młodej kobiety.

Przyjrzyjmy się sytuacji. Młoda dziewczyna wychodzi na miasto spędzić czas ze znajomymi (to takie osoby z którymi ludzie się spotykają ale wiem, że ich nie macie). Wracając z imprezy próbowała uspokoić kłótnię. Przebywała na ulicy na której nie powinna się znajdować, ale pewnie nie przypuszczała, że na drodze pojawi się chora psychicznie osoba która nie radzi sobie ze stresem, która ją przejechała.

Tylko proszę, nie ośmieszajcie się i nie wmawiajcie sobie i innym, że ratował pasażerów. Droga ma 3 pasy ruchu z których 2 są w kierunku w którym jechał autobus. Mógł w bardzo prosty sposób zmienić pas i ich wyminąć. Ale postanowił inaczej poradzić sobie z emocjami. Szkoda, że musiał w tym celu zabrać życie młodej dziewczynie.

Utożsamiacie się z kierowcą, ponieważ też macie problemy psychiczne? Czy może to kwestia waszego podejścia do kobiet? Pewnie gdyby to był 30-letni przegryw to byście chcieli kary śmierci dla kierowcy.

#niepopularnaopinia na wykopie #oswiadczenie #katowice #wypadek #smierc #przemyslenia #patologiazewsi #patologia #patologiazmiasta
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@marchwia: Dobrze, już się nie zesraj, dokładnie wiesz o co chodziło i się p------------z o definicje.

Nie zahaczył by nawet przebugem bo dziewczyna miałaby czas na reakcje i by się po prostu odsunela. Ale nie dał jej tej możliwości bo dał gaz w podłogę. A nawet jeśli by zahaczył to przynajmniej by żyła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@zaxang:

A można było po prostu powoli ruszyć aby ludzie zauważyli zagrożenie


Serio? Przecież autobus podjechał powoli i kilka razy próbował delikatnie ruszyć i otrąbił tłum i efektem tego było tylko zezłoszczenie i próba wdarcia do autobusu. Wiec jak widać fakty są takie że mieli bardzo dużo czasu żeby zauważyć zagrożenie i się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@X_Ziemia: Ty jesteś nienormalny. Oczywiście, że mógł to zrobić delikatniej. Gdyby ruszył spokojniej i puknął ją tylko odsunęłaby się. Ona stała tyłem nawet nie widziała co się dzielę. Kierowca przyspieszył i jeszcze przez chwilę gonił typa tak jakby jego też chciał zaliczyć. Nikt normalny nie wciśnie gazu do dechy widząc ludzi stojących na ulicy, a on rym autobusem nieźle p---------l.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zaxang: no właśnie ty tutaj zero jedynkowo opisujesz sytuację, zobacz sobie mój wpis na temat tego wypadku. Jesteście nienormalni że wydajecie wyrok na podstawie filmiku w necie tak samo jak ludzie którzy się cieszą że śmierci kobiety. To kto zawinił stwierdzi prokuratura a nie wykopek który myśli że autobus może w miejscu zawrócić.
  • Odpowiedz
@zaxang: Szanuję, że ktoś to napisał, ale przejmowanie się tym co uważają wypoki to strata czasu. Ludzie, którzy uważają się za elitę internetu to najczęściej jakieś przygłupy po zawodówce, które swoje frustracje wylewają w internecie. Każdy temat motoryzacyjny to siedlisko patologii, który przy okazji wyjaśnia czemu nadal tyle ludzi ginie w Polsce na drogach.
Kierowca tego autobusu pójdzie siedzieć na 10-15 lat za zabójstwo, a wypoki będą p-------ć o szczekać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@zaxang:

Albo przejechać, albo zginąć XD


Powiedz mi czemu uważasz że tak nie mogło być. Jakie masz informację po za tym filmem że uważasz że osoba która chciała wejść do autobusu nie zagrażała życiu kierowcy? Nie dalej jak wczoraj jakiś patus pobił kogoś w centrum Katowic więc żyjesz w bańce jeśli myślisz że odgrażający się patus nie stanowi poważnego zagrożenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@X_Ziemia: Oczywiście, że tak będzie i nie mogę się tego doczekać. Gościu miał ją przed przednią szybą i po prostu w nią wjechał. To jest morderstwo. Może znajdą się jakieś okoliczności łagodzące w co szczerze wątpię.

@Vitkacy: Wiem. Jak tylko usłyszałem o wypadku to pierwsza moja myśl to aby nie czytać komentarzy Januszy na Facebooku ani "elity" na Wykopie. Cały dzień wytrzymałem i na koniec nie wytrzymałem. Co
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Vitkacy:

Kierowca tego autobusu pójdzie siedzieć na 10-15 lat za zabójstwo, a wypoki będą p-------ć o szczekać w circlejerku.


No może tak będzie jeśli kierowca jest winny, ale to nie ty o tym decydujesz, tylko prokuratura na podstawie dowodów.
  • Odpowiedz
  • 0
@X_Ziemia: Dobrze, zobaczymy. Zawołam Cię jak się dowiemy. Ocenimy tą sytuację jeszcze raz. Ale szanuje bardzo za racjonalne podejście. Sam jestem za tym, żeby poczekać na informacje od prokuratury. Oby tylko to nie był syn jakiegoś polityka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@zaxang: ok, ale zauważ że to ty oceniasz sytuację i to jeszcze zupełnie emocjonalnie. Ja chłodno przedstawiam fakty, a są takie że nie wiadomo kto był winny, i że kierowca nie miał możliwości ominięcia kobiety przyklejonej do szyby - to są rzeczy które są prawdą i koniec. Jeśli patus wyciągnąłby nóż i próbował wedrzeć się do autobusu to też byś uważał że kierowca jest winny? Masz wąskie horyzonty i widzisz
  • Odpowiedz