Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drobne_na_taryfe: dziś typiara przyszła z facetem na siłownię i truła mu cały czas, że on coś robi. Ona w tym czasie (przysięgam) nic innego nie zrobiła oprócz patrzenia na swoją dupę. Gość dał jej do podnoszenia ciężary, to spojrzała i kiwnela głową, że nie ma opcji XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vomalio: nie mówię, że to coś złego. Po prostu zauważyłam, że lasek, które napierdzielają na siłowni raczej nie obchodzi w jakim stroju chodzą, a zazwyczaj te ubrane od góry do dołu w insta markę właśnie przychodzą po fotki i do domku
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: To tak jak z gościami. Typ 90kg z czego 30% bfa, full #!$%@? w jakieś WK DZIK, Under Armor, Gorilla Wear, Romaleosy albo Adipowery za 6 stówek, owijki na nadgarstki, łokcie, kolana, pas, czapka z daszkiem, słuchawki Dr. Dre, a przyjdzie pierwszy lepszy stary wyjadacz w dziurawej koszulce i w klapkach i bez tego całego sprzętu robi 3 razy tyle w bojach co zwyubierany małolat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@ms_chanandler_bong: ja nie spotkałem się jeszcze z laską która nic nie robi na siłowni.
Albo trenujesz w jakimś naprawdę podrzędnym fitness klubie, albo ja mam jakiegoś farta, bo chodziłem na 4 różne silownie i nie miałem takich sytuacji.
A dawanie #!$%@? o to co ktoś nosi jest w ogóle iks de. Gdyby nie wielki napis to pewnie bym nie zwrócił uwagi xD na pewno nie widzę gym glamour czy gym sharka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vomalio: akurat poszłam gdzieś indziej i po prostu zauważyłam, bo para ćwiczyła obok mnie. Ale szczerze to wydaje mi się dość częste. Co trening jest zawsze jakaś jedna. Reszta faktycznie zapieprza. A logo akurat tu było bardziej symbolem niż chodzeniem z lupą i patrzenie na to jaka to marka
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: bo robią sobie kilka zdjęć na instagram i udają, że są fit

a tak na prawdę do 30 roku życia wszystko załatwia genetyka i przyspieszony metabolizm a później szybko beciak, gówniak i bycie grubym jest zdrowe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kasahara: właśnie jak pierwszy raz poszłam na siłkę, to aż wstydziłam się ćwiczyć. Akurat trafiłam, kiedy było najwięcej ludzi. Laski właśnie same poprzebierane, a faceci, których opisujesz wokół nich krążyli. No jak jakieś gody po prostu. Odkąd chodzę tak na 20-21 to może jedna taka się zdarzy.
  • Odpowiedz