Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kowixx: "dorobiła" to duże słowo, babka miała dość obwisły i płaski tylek.

ciągnik swój trening i nie patrz na innych


może to tylko ja, ale lubię ogólnie obserwować ludzi, a jak babka naprzeciwko mnie stała z chłopem, to trudno nie patrzeć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vomalio: ja jak chodzę na 21 to też już malutko ludzi. Pytałam na recepcji jak o 5 to wygląda, to dostałam odpowiedz, że wtedy właśnie jest więcej ludzi niż wieczorem i czekają już od 4:50 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ms_chanandler_bong: no z reguły na otwarcie jest dużo ludzi, ale ja chodzę do klubu 24/7, więc się rozkłada xD. O 6 zaczynają się schodzić ludzie.
Raz byłem o 12 w nocy i było tyle samo ludzi co o 5 ( ͡° ʖ̯ ͡°) aż strach patrzeć co się dzieje o 21
  • Odpowiedz
@Kasahara: Ostatnio na siłowni gość z brodą jak wiking, w jakiejś koszulce powerlifting team czy coś takiego, buty z podbiciem do siadów, pas sbd, owijki, neopreny, buja się jakby był lokalnym gangusem myślę sobie, że pewnie dobre ciężary #!$%@?, a tu 80kg w przysiadzie i 110 w martwym gdzie rzucał tym ciężarem jakby z 250 tam miał i jeszcze ze słabą techniką miał problem tym machać i jeszcze z 5minut przerwy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przyjaciel_golomb: no ja np. Się gapie kiedy taka lalunia zajmuje mi przestrzeń, z której nie korzysta. Nie rozciąga się? To niech spada z maty, a nie foteczki cyka do lustra. Każde zwrócenie uwagi to bulwersacja i biczfejs
  • Odpowiedz
@przyjaciel_golomb: Ja mam #!$%@? w tych wszystkich lanserów, ale jak ktoś się buja i rzuca jeszcze tym ciężarem, żeby nie wiem podbić sobie ego, a ten ciężar to nawett dla sporej częsci osób nie jest ciężar rozgrzewkowy, to zwyczajnie to bawi i wzbudza politowanie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@przyjaciel_golomb: Ćwiczę siłowo, nie jak panienka-kulturysta z przerwami po 45s i mam dużo czasu między seriami poobserwować przygłupów. Mam tak samo prawo wyrazić swoją opinię, jak prawo mają ludzie ubierać się tak jak im się podoba ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz