Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przyjaciel_golomb: Właśnie, to jest to. Jak między seriami mam czas na napicie się wody i trochę odpoczynku, to patrzę na ludzi. Mam udawać, że ich nie ma? Faceci zazwyczaj się popisują, ale finalnie coś robią. A jak ktoś zajmuje miejsce i nic nie robi, to po co zajmować komuś miejsce? Równie dobrze jak się nudzi, to może zapisać się na zajęcia grupowe i na nie chodzić.

@Perkotka:

A najgorzej jak taka przyjdzie z chłopakiem i on ćwiczy, a ta mu jojczy
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: już sobie znalazłam salkę dla kobiet, i tam sobie ćwiczę, ale jakieś z ciężarami itd. to nie znam ćwiczeń. Widzę, że inne dziewczyny coś tam sobie robią, jakieś treningi, ale to pewnie wiedzą co robią, ja bym musiała trenera wynająć, bo tak robić w ciemno to bez sensu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: ja mam reumatoidalne zapalenie stawów i jestem po operacji kolana i nogi. To, co mam zakazane, to właśnie chodzenie na bieżni i bieganie. Może idź do lekarza, czy do dobrego trenera o poradę i zapytaj, co robić, żeby nie obciążać kolan?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@przyjaciel_golomb: no ok to może zapomnijmy do czego służy siłownia. Powiem siostrze ze jak zapłaci to dzieci może wpuścić i niech biegają sobie po przestrzeni, za którą zapłaciły. Takie zachowanie jest wyjątkowo wkurzające szczególnie teraz, gdy przez pandemie co drugie stanowisko jest wyłączone z użytku. Tak się nie robi ale jakiej moralności oczekiwać od osoby, która ma dupe i cycki na wierzchu...
  • Odpowiedz
@ms_chanandler_bong: chodziłam na yogę, mam zamiar wrócić. Byłam u ortopedy, ogólnie mogę robić wszystko, ale nie chcę obciążać nóg bardzo i tyle. Mam zalecenie iść do fizjo i ćwiczyć z fizjo, mam nadzieję, że może w tym miesiącu to ogarnę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@little_muffin: no to superko! Joga to jest dobre rozwiązanie. Ja od zawsze byłam gdzieś tam związana ze sportem, więc wiem, kiedy np. Przestać robić przysiady z obciążeniem albo ile ich zrobić. Ale jeśli Ty się źle czujesz, to warto wybrać coś innego. A bieżnia nie wiem, czy jest dobrym rozwiązaniem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozdrowionka!
  • Odpowiedz
  • 0
@Kowixx jestem nim

Ty to nazywasz skrzywienie

Typowa strategia kobiet... Atak przez ośmieszenie żeby facet bal się powiedzieć że czarne jest czarne
  • Odpowiedz
@Kowixx: na szczęście nie muszę bo moje poglądy trafiają do ludzi i gdy tłumaczę im pewne mechanizmy to sami dostrzegają je w swoim życiu (we własnych doświadczeniach)
  • Odpowiedz