Wpis z mikrobloga

@CuckCuckKlan: Dev w Anglii zarabia około 100 funtów tysięcy na rok, na msc to około 41 tysięcy złotych, pomyśle teraz ile juniorków i midów można zatrudnić za taką sumę w kontraktornii co beda robic przez miesiąc to samo co on, jak nie wiecej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jaca_66: To nie tylko domena IT. Zobacz na taką Biedrę, biznes kwitł, de facto monopolista na rynku Polskim, a sprzedali ją obcemu kapitałowi. Comarch w sumie też bazuje na taniej sile roboczej i to im wystarcza do zysków. Jakimiś pionierami to oni nie są w niczym.
  • Odpowiedz
@jaca_66: przecież to jest #!$%@? tak głupi film ze aż mi skale #!$%@?.
Otóż lekarze się #!$%@? uczą po robocie, o nowych lekach, nowych terapiach etc. Uczą się z książek, szkoleń, konferencji. Jeżeli tego nie będzie robił pewnie nic się nie stanie, ale raczej nie będzie to lekarz który jest „znanym specjalistom w swojej dziedzinie” ot kolejny okulista / internista. I spoko takich tez trzeba, nie każdy musi być najlepszy swoim
  • Odpowiedz
@jaca_66: No i zajebiscie stary. Znam ziomków którzy od 20 lat pracują na as400 i ni #!$%@? nie chcą słyszeć o niczym innym.
Ale znam tez takich którzy siedzą 8h w robocie, 4 na szkoleniu się samemu. Są ekspertami, którzy jeżdżą po konferencjach i szkoła innych. Skala jest duża i każdy inaczej do tego podchodzi, chodzi o to ze nie ma nic gorszego niż ludzie którzy do mnie trafiają, mając jakieś
  • Odpowiedz
@krzych0: Z drugiej strony co Cię obchodzi co dana osoba robi w wolnym czasie. Jeżeli spełnia wymagania z ogłoszenia to dobrze, a jak wymagacie nauki jakiejś nowej technologii to programista powinien to robić w trakcie pracy, a nie tyrać po godzinach żebyście mieli coś wdrożone za darmo. Sam czytam jakieś artykuły po normalnej pracy, robię kursy, czy robię mini aplikacje żeby nauczyć się jakiś technologii i to jest ok, ale są
  • Odpowiedz
@AntyKuc: przecież napisałem wyczesz dlaczego takich ludzi szukam i dlaczego rozumiem ze są ludzie którzy nie maja ochoty na rozwój po godzinach. Coś jest niejasne?

Piętnuje tylko kłamanie na rozmowach, nic więcej.
  • Odpowiedz