Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@wielki_fan21: 15zł na czysto to znaczy przepraszam ile? Jakaś umowa zlecenie będzie chociaż? A na brudno to ile by było?

To znaczy ja nic do stawki "na czysto" nie mam. O ile rzeczywiście jest "na czysto".

A tak w ogóle to ciekawe jak to by miało wyglądać tak szczerze mówiąc. Matka szuka niani na wesele, dziecko niańki nie zna i na bank na wielkim, głośnym weselu pójdzie grzecznie z nową ciocią
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Iskaryota: taaa, 500zł koperta, 300zł niańka, 50zł paliwo jak w miarę blisko, to ja bym siedziała z bomblem w domu :D

Ale nie to, że bronię madek. Sama byłam nianią kilka razy. Chciałoby się, żeby to był zawód poważany, ale nie dla p0laka to.
@wintour:
Dlatego tym bardziej nie rozumiem ludzi. Przeciez w sklepach/marketach ciagle szukaja ludzi do roboty, stawka blizej do tych slynnych 3k netto, wymagania zerowe, a oni sie lapia jakichs guwnofuch zeby "dorobic"
@Iskaryota chłopie barber ma sprzęt, lokal, doświadczenie, pracowników i za te 60pln jest przez godzinie 100proc skupiony.
A tam kobita ma TYLKO być i upilnowac DZIECIAKA , i to nie przez 100procent czasu.
Widzisz różnice czy jesteś lekko przyglupi?
Wykopki też się zesraly. Tak jakby ktoś komuś kazał gówniaka bawić. To jest oferta, jak widać jest trochę chętnych. Idzie w Polsce c na budowę na czarno robić za 8zl na godzinę jako pomocnik to może zrozumiecie realia.

#!$%@?
że byłaby to uczciwsza cena


@pozdroxxx666: Trudno powiedzieć. Kiedyś widziałem ogłoszenie o poszukiwaniu opiekunki do dziecka. I z ciekawości zainteresowałem się rynkiem. No i nie jest tak kolorowo, stawki typu 15 PLN za godzinę są całkiem przyzwoite. W Warszawie średnia stawka to jakieś 18 PLN, natomiast na Podlasiu już niecałe 13.

Mowa oczywiście o prywatnych opiekunkach, a nie o profesjonalnych agencjach.
może lepiej nie patrzeć na to z perspektywy "za godzinę", a "za usługę". Gdyż to usługa dorywcza, a nie praca etatowa,


Z tą częścią się zgadzam

imo 300 zł to takie rozsądne minimum.


@Iskaryota: Ale tutaj to już Cię poniosło, może od razu przygotować dwie koperty, jedna dla młodej pary, a druga dla opiekunki? XD przecież to oferta skrojona pod jakąś licealistkę, która wpadnie na kilka godzin i będzie się cieszyć,
taaa, 500zł koperta, 300zł niańka, 50zł paliwo jak w miarę blisko, to ja bym siedziała z bomblem w domu :D


@bellazi: Przeciez to jest post organizatorow wesela :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hiczou: niestety praca niani jest w tym kraju traktowana po najniższej linii oporu a jeszcze taka dorywcza to jakbyś pana Mietka spod sklepu wziął, żeby Ci za piwo pomógł wnieść pralkę na 2 piętro.
@Goronco: Co się oszczędzać? Niech płaci 2000 zł netto i na umowie + owoce w gratisie, a co! Przecież tutaj każdy zarabia po 15k netto na b2b.

Wykopki po raz kolejny pokazują, że są oderwani od rzeczywistości. Jak są jakieś gówna na tagu rozdajo to plusują ale zarobić 75 zł to do hejtu pierwsi HURR DURR MAŁO MINIMUM 300 ZŁ URWA ZA 5H NIC NIE ROBIENIA XD
@wielki_fan21: @Iskaryota: ja tam wziąłem niańkę do dziecka i zapłaciłem jej 25 zł /h. To około 2 razy cena rynkowa ale traktuje ją jak człowieka. Zresztą wolę zapłacić więcej i widzieć jak się kobietą całym sercem zajmuje dzieckiem a nie jak niektore baby tylko rzucą zabawkę i nara w telefon. Niektórzy jeszcze wymagają od nianiek sprzątania czy gotowania co jest #!$%@?. Ma się zajmować dzieckiem a nie gotowaniem czy czymkolwiek