Wpis z mikrobloga

@kurcik777 to jeszcze nic, wyobraź sobie co ja muszę przeżywać, jeżdżę w firmie transportowej w której nie pozwalają przekraczać prędkości i co ludzie odwalają jak próbują wyprzedzić tira który jedzie 55/57 kilometrów na godzinę. Jak cię złapią to po premii a trzysta złotych droga nie chodzi XD
Łódzkie to samo. Jak jadę w stronę Łodzi z Wrocławia to już od granicy województwa dolnośląskiego gdy jadę 130 na S8 to jestem zawalidrogą bo innych muszą za mną hamować ze 170 gdy inna osoba jadąca 190 lewym pasem nie chce ich przepuścić.
@kurcik777 ja mieszkam na podkarpaciu i powiem Ci że #!$%@? głupoty. Pojedź sobie kiedyś do Rzeszowa na obwodnicę gdzie jest 70, a później do Mielca w centrum, gdzie jest 50 a na koniec do Dębicy, gdzie również jest 50.
Będziesz miał obraz taki że w Rzeszowie 70 to 90, 50 to 70, w Mielcu 50 to 70, 40 to 40 a w Dębicy 50 to 30 a 70 to 50.
@kurcik777: @Rustyyyy: xD mi rok temu jak tylko zjechałem z A4 pod Jarosławiem wjechało coś w dupę. Bo gość przede mną na drodze wojewódzkiej postanowił se stanąć żeby dach złożyć. I ja wyhamowałem a za mną #!$%@? nie będzie zachowywała odstępu, bo oni mieli wczoraj ślub i w tej ekstazie nie będą trzymać odstępu, nie?
@kurcik777 po całej Polsce jeździłem i całkowicie nie rozumiem tej opinii o Podkarpaciu. Sam stąd pochodzę, ale właśnie tutaj jeździ się wolno w porównaniu z takim Krakowem gdzie żyłem wiele lat. Tutaj są mniejsze i krótsze dystanse do przejechania więc ludzie tak nie gonią. Dla mnie to gorzej bo jestem przyzwyczajony do dynamicznej jazdy i jak ktoś nie potrafi ruszyć na zielonym tylko czeka aż się bieg sam wrzuci to mnie irytuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurcik777: Mam podobne odczucia jeżdżąc przez podkarpacie(okolice Jasła, Strzyżów, Krosno). Jedyne wytłumaczenie tej sytuacji to brak dróg szybkiego ruchu. Tam jest dużo zwykłych dróżek przez wioski i być może wiąże się to z tym, że ludziska muszą gdzieś depnąć by poczuć że dojadą szybciej. Jestem z Górnego Śląska i tu mam dróg pod dostatkiem. Nie czuję potrzeby gnania