Wpis z mikrobloga

Niestety mój zakup auta za prawie 100k żeby dostać #ruchanie na #tinder to niewypał. Moim następnym celem jest ogarnięcie wyglądu.
Muszę zrobić całą mordę, tj:
Mam za duży nos
Brzydka, beciarska szczęka
Słabe kości policzkowe
Wysokie czoło
schowane głęboko oczy, przez co są małe i brzydkie.

+ muszę schudnąć, ale już poszło 13kg z 107 do 94

Jest to do ogarnięcia, żeby przyjść z mordą 0/10 do chirurga plastycznego a wyjść chadem? Jestem gotów wydać na to każde pieniądze, nie ma to dla mnie żadnego znaczenia, chcę wreszcie się komukolwiek podobać.

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent ##!$%@? #medycyna #chirurgiaplastyczna #rozowepaski
  • 15
@Euph0: Chętnie bym podliczył koszty, ale nie wiem co konkretnie chcesz zrobić w niektórych podpunktach. Ale myślę, że coś koło 100k też by wyszło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JoMaHaa: wydam wszystkie pieniądze, żeby zostać akceptowanym w spoleczeństwie

@Nahmere: Nos mam za duży, trzeba go zmniejszyć, czoło jest po prostu wysokie - nie mam zakoli, a jest duże. Szczęka to klasyka gatunku, po prostu jest mizerna. Najchętniej to poszedłbym ze zdjęciem jakiegoś Klaudiusza do chirurga i powiedział, że chcę tak wyjść.
@Euph0: bmw to obecnie wystarczy tylko na Ukrainki co najwyżej. No chyba że jakaś emka w wyróżniajacym sie kolorze typu snapper rocks blue albo tangerine. Za 100k nadal cieżko coś kupic cos extra w dobrym roczniku. Lepiej przeznaczyc na wyjazdy bo przynajmniej zostają jakies wspomnienia. Lepsze niz z samotnego drajwingu po miescie z dziurawymi drogami.
@Daniell0: to fakt
@Euph0: lochy nie gardzą BMW typie xD mam duuuuuzo tańsze, a się jarają :D tylko że jak jesteś 0/10(no uznajmy że 2/10) to auto zrobi z Ciebie 4-5/10 w całokształcie, nawet jak lambo podjedziesz nie będziesz 10/10
Btw jakie kupiłeś?
Co do samego tematu, odpuść sobie operacje(moje zdanie możesz się nie zgodzić), zrób aparat na zęby, zacznij ćwiczyć(jak miałem 20kg nadwagi też miałem kiepska szczene), zapusc lekki
@Euph0: mam podobny ryjec z wielgachnym czołem, linią szczęki jak sinusoida i głęboko osadzonymi oczami o szparach ułożonych antymongoloidalnie i powiem ci że its over dla chłopa. nic z tym nie zrobisz co by nie wiązało się z rozmontowaniem wszystkich kości twarzoczaszki i nie mając żadnej gwarancji dobrego efektu. no i minimum 200k nie twoje