Wpis z mikrobloga

cesarstwo rzymskie


@TurboDynamo: xDDDD

Wiedziałem, że to rzucisz. Niezły strzał w stopę xDDD. Jest ono jednym z najbardziej prostym i spójnym zbiorem przepisów w historii. Dodatkowo przez lata było przekazywane w formie ustnej więc...

U nas nawet zwykła ustawa covidowa jest nie do zapamiętania przez masę referencji do setek innych ustaw.
Wiedziałem, że to rzucisz. Niezły strzał w stopę xDDD. Jest ono jednym z najbardziej prostym i spójnym zbiorem przepisów w historii. Dodatkowo przez lata było przekazywane w formie ustnej więc...


@malani: hahhahaha
@Michal0173:

@wojna: spoko ale potem jak się tym wolnorynkowym, pozbawionym jakiejkolwiek kontroli piwem zatrujesz to mam nadzieję będziesz się leczyć wyłącznie za własne pieniądze?


@Michal0173: niby dlaczego? Przecież z własnych już place za ubezpieczenie zdrowotne. Grubasom na miażdżycę tez byś kazał leczyć się za własne?
@AlgorytmPrima: nie wybierasz kto ci się podoba i nie możesz tego zmienić. Twoj stosunek (hehe) do innych płci pozostaje taki sam.

Jeśli przed zmianą plci czułeś pociąg do kobiet to po zmianie płci też będziesz czuł pociąg do kobiet.
@VirusX: Metzen dzban, ale tutaj 100% racji ma

Jak czytam, że we francji wprowadzają, że osoba niezaszczepiona nie wejdzie gdzieś czy co innego, to to jest dyskryminacja i nawet tego nie neguj, nawet jakby okazała negatywny test na koronawirusa.
ja #!$%@?ę...

I tak każdy temat sprowadzany do chłopskiego rozumu...

Życie jest troszeczkę bardziej skomplikowane niż się wydaje korwinistom


@VirusX: ale on ma trochę racji. Wszystko sprowadza sie do poziomu ryzyka jaki jesteśmy w stanie zaakceptować, żeby robić pewne rzeczy.
Politycy przez rok łączyli się zdalnie i widać, że można tak robić. Jednak w momencie kiedy zachorowania spadły, ktoś uznał, że ryzyko zarażenia jest już na tyle małe, że politycy mogą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojna: w ten sposob mozna usprawiedliwic wszystko xD.


Powiedzmy jechales 200 km/h przez centrum miasta? Co prawda stworzyles ryzyko, ale tak stworzony jest ten swiat tak dziala zycie, zawsze jest jakies ryzyko ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WiktorekS Jest zakaz jazdy powyżej 50 w obszarze zabudowanym, jasno w prawie określony ZAKAZ, jadąc więcej świadomie łamiesz prawo i na tej podstawie ktoś może ograniczać Ci wolność

Szczepionka jest DOBROWOLNA,
"Jeżeli mój kolega gej chce wziąć ślub ze swoim partnerem i jego partner chce wziąć ślub z nim, to absolutnie nie jest to sprawa pana Mentzena czy oni mogą to zrobić czy nie" - wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lkg1: i dokładnie dlatego Mentzen jest za wyrzuceniem instytucji małżeństwa z państwa tak by politycy nie mogli się tym tematem zajmować :)
"Jeżeli mój kolega gej chce wziąć ślub ze swoim partnerem i jego partner chce wziąć ślub z nim, to absolutnie nie jest to sprawa pana Mentzena czy oni mogą to zrobić czy nie" - wszystko się zgadza ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lkg1: ale przecież nikt nie broni na wolnym rynku udzielać kościołom czy innym instytucjom ślubów jednopłciowych. Problemem jest raczej to że państwo się tym zajmuje w
@wojna: Nareszcie głos zdrowego rozsądku w tym chorym świecie. A reszta siedzi jak kołki i nawet nie mają argumentu przeciw, bo wiedzą, że chłop ma rację.

BTW, co to za program?