Wpis z mikrobloga

Największym problemem kompota nie jest jego wygląd zewnętrzny, bo ten jest inny tylko na tyłku. Największym problemem jest jednak wygląd wewnętrzny i cofnięcie się do E30, mogli jeszcze tam dać zegarek ze wskazówkami. Konsola niby skierowana do kierowcy tak jak być powinno, ale jednak nie xD
No ale można było mieć fajne sporty i ciekawy kolor no i grzanie dupy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oficjalnie przyznaje, że fotele ze zwykłego kompota są dużo lepsze niż z sline A4 B6
W tym tygodniu wymienione oświetlenie wew na białe ledy, gdy kupiłem w połowie były za małe niebieskie ledy a w połowie seryjne żarówki które również prawie nie dawały światła. Teraz przynajmniej coś widać.
Nowe opony zamówione - przyjdą jutro
Jednak jazda na oponach z 2015r to średni pomysł
#e36 #bmw #pokazauto #samochody
Pobierz RwandyjskiFront - Największym problemem kompota nie jest jego wygląd zewnętrzny, bo t...
źródło: comment_162721489607tJ3Fi0EQYSbGVuECM3A4.jpg
  • 13
@blogers: ja ogólnie nie narzekam, bardzo mi się podoba to auto, bo lubię mniejsze niż większe pojazdy silnikowe. Mógłbym jeździć i Peugeotem 106 gdyby miał 1.6 pod maską. Sam fakt, że sprzedaje młodsze i lepiej wyposażone audi bo wolę jeździć kompotem xD
@PiotrFr: a to akurat zależy, bo jednak tańsze modyfikacje, tańsze wymiany części

Wiesz, wszystko zależy od tego jak uzytkujesz auto i do czego Ci potrzebne. Wiadomo, coś za coś. Z jakiegoś powodu to auto było i jest nadal tańsze od innych wersji
@PiotrFr: e36 compact z r4 prowadzi się najlepiej z wszystkich e36, najlepsze wyważenie, idealne 50/50 i zawieszenie z tyłu przypominające konstrukcyjnie te z e30 (ale nie identyczne) niczego tu nie zmienia, problem pojawia się dopiero przy większych mocach, bo jednak wielowahacz ma lepszą trakcję
@rafal_13: no ja chciałbym tylko napisać, że prowadzenie tego kompota na 15 calowej feldze i 60 balonie było wyśmienite i byłem zszokowany jak może jeździć tak stare auto. Na 18 calach są już inne odczucia ale na nowych oponach również przyjemnie, chociaż wiadomo już tak nie tłumi