Wpis z mikrobloga

Zauważyliście że jak ktoś drze morde na dziecko to zazwyczaj jest to matka? Jak widzę jakieś dziecko z ojcem to w 90% przypadków ono jest szczęśliwe ojciec bierze dzieciaka pod pachę i wszystko jest fajnie. Za to jak widzę dziecko z matką to w 90% oni się kłócą, płaczą bądź chodzą obrażone. Kobiety mają tylko jedno zadanie urodzenie i wychowywanie dzieci a nawet to robią gorzej od mężczyzn XD
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #zwiazki #dzieci #madki
  • 31
@Kwas-Siarkowodorowy zgadzam się z @robertx bo jak się spędza za dużo czasu z dziećmi to Ci się już rezerwy cierpliwości wyczerpują i nie masz dalej zasobów, aby spokojnie reagować i tak ma każdy po jakimś czasie - w ogóle mnie to nie dziwi.
Jeśli rodzenie i wychowywanie idzie gorzej od facetów, to myślę, że droga wolna do przejęcia pałeczki, wtedy laski nie byłyby do niczego potrzebne i elo
@notanumber: nic się nie da zrobić. Ja #!$%@? regularnie sąsiadów którzy biją dzieci. Chodziłem nawet z nimi rozmawiać narażając się na potencjalne czyszczenie gówna z wycieraczki.

Policja przyjeżdża godzinę, nawet więcej po zgłoszeniu. Potrafią nawet w ogóle nie przyjechać. W absolutnie najlepszym przypadku są gdy awantura się juz skończyła, pukają (i tutaj zakładając, że ktoś im otworzy bo jak nie to sobie idą) zadają debilne pytania w stylu "czy ktoś tu
u mnie sąsiad facet drze codziennie morde na dzieciaki, bije je, na żonę też, ona siedzi cicho, wiec nie #!$%@?


@jojac70: Koleś pisał o generalnej regule odnoszącej się do 90% przypadków. W jaki niby sposób półmózgu, jedna przytoczona przez ciebie obserwacja miałaby negować tę regułę?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Kwas-Siarkowodorowy: Różnica jest przede wszystkim w tym ile czasu z dzieckiem spędza matka a ile czasu spędza ojciec. Łatwiej być super rodzicem jak się ma dziecko kilka godzin w tygodniu i w weekendy niż jak się z nim przebywa 24/7 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@robertx: O to to. Sam mam 6 miesięczna córkę. Ja chodzę do pracy dziennie a moja siedzi z małą 24/7. I ja