Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie pompę używaną na allegro, gościu mówił że posłużyła mu do generalnie do przepompowania jakiegoś małego jeziorka czy coś i generalnie prawie nówka ( ͡º ͜ʖ͡º)
żadna okazja około 10-15% mniej niż w sklepie. Zaznaczyłem że będę tego używał w całkiem innym miejscu i za jakiś czas, okazało się że pompa nie chce zapalić, przyczyną był zapchany gaźnik, ale pompa nie pompowała wody no to próbowałem się skontaktować telefonicznie, zostawiłem nawet sms i założyłem spór na #allegro po 2tyg miałem kase na koncie gdyż nie było z nim kontaktu. Wczoraj dostaje takiego sms i nie wiem czy mam zostawić otwarte drzwi dla antyterrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki poratujcie dobrą radą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo możemy wspólnie wybrać co mu mam odpisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#oszukujo #januszebiznesu #heheszki #policja
Pobierz mikserq21 - Kupiłem sobie pompę używaną na allegro, gościu mówił że posłużyła mu do g...
źródło: comment_1627027172UaJ9koB9ufs2YqPMV9EBJH.jpg
  • 105
@Setral: założyłem spór na allegro, nawet była opcja do wyboru coś w stylu przedmiot uszkodzony i niezgodny z opisem czy coś takiego, miał tydzień na wypowiedzenie się w dyskusji, nie rozbił tego to alegro przekazało sprawę do windykacji, a mi zwrócili pieniądze z tytułu ochrony kupujących i dla nich chyba sprawa się zamknęła, a sprzęt leży u mnie w garażu