Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie pompę używaną na allegro, gościu mówił że posłużyła mu do generalnie do przepompowania jakiegoś małego jeziorka czy coś i generalnie prawie nówka ( ͡º ͜ʖ͡º)
żadna okazja około 10-15% mniej niż w sklepie. Zaznaczyłem że będę tego używał w całkiem innym miejscu i za jakiś czas, okazało się że pompa nie chce zapalić, przyczyną był zapchany gaźnik, ale pompa nie pompowała wody no to próbowałem się skontaktować telefonicznie, zostawiłem nawet sms i założyłem spór na #allegro po 2tyg miałem kase na koncie gdyż nie było z nim kontaktu. Wczoraj dostaje takiego sms i nie wiem czy mam zostawić otwarte drzwi dla antyterrorystów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mirki poratujcie dobrą radą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Standardowo możemy wspólnie wybrać co mu mam odpisać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#oszukujo #januszebiznesu #heheszki #policja
mikserq21 - Kupiłem sobie pompę używaną na allegro, gościu mówił że posłużyła mu do g...

źródło: comment_1627027172UaJ9koB9ufs2YqPMV9EBJH.jpg

Pobierz
  • 105
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikserq21: Ogólnie to nie rozważnie do tego podszedłeś, było mu rzucić tylko żeby się bujał z allegro. Bo tak jak ktoś pisał, Ty już nawet nie jesteś stroną bo tak jakby allegro przejęło (odkupiło) od ciebie reklamację.
  • Odpowiedz
wiedziałem że będzie mi coś takiego prędzej czy później potrzebne do jednorazowej roboty i akurat przy przeglądaniu wpadło w oko, to jakiś model z obi tam wart 800 z haczykiem a ja dałem 500, nie liczyłem % bo ten wpis powstawał jeszcze na lekkim wk*rwie


@mikserq21: Ciekawa narracja o 10% taniej jak kupiłeś za 500zł coś co jako nowe kosztuje 800zł czyli bliżej 40% różnicy.
Nawet nie wiedziałem, że allegro
  • Odpowiedz
@faxey: faktycznie akurat to za ile była kupiona jest tutaj ważne, jak nie wiesz jak się kręci świat to potem masz tego konsekwencje, jak twoim zdaniem mieliśmy sprawdzić czy działa? miałem go zaprosić do mieszkania i napuścić wody do wanny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Po to kupowałem u niego na allegro, a nie na olx bo tam miałem gwarancje jak działa ochrona kupujących. Zbliżamy się do
  • Odpowiedz
@mikserq21: Równie dobrze można twoje dywagacje odwrócić - czemu to sprzedawca używanej części ma odpowiadać za brak działania jej po czasie u kupującego? Jak kupujący ją uszkodził to też sprzedawca winny?

To już twój problem czy sprawdzisz używaną pompę która przewaliła jezioro a ktoś ją sprzedaje 40% taniej. Jak nie wiesz jak się świat kręci to później będziesz się bujał z takimi zakupami używanych rzeczy bez sprawdzenia. Tu jedynie otrzymałeś
  • Odpowiedz
@faxey: otrzymałem kasę gdyż sprzedał rzecz niesprawną a deklarował co innego, o to że nie zlał temat i myślał że nic nie stanie i wszyscy zapomną może mieć pretensje tylko do siebie, a nie robić teraz problemy ze zwrotem.

Jak nie wiesz jak się świat kręci to później będziesz się bujał z takimi zakupami używanych rzeczy bez sprawdzenia

no chyba ty, jak coś mi się nie podoba to grzecznie wysyłam
  • Odpowiedz
@mikserq21: odkąd pracuje w handlu zauważyłam, że ludzie dzielą się na dwa typy - ci, którzy powinni ubiegać się o swoje prawa, ale tego nie robią, bo ich nie znają i ci, którzy nie mają żadnych praw, ale grożą sądami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz