Wpis z mikrobloga

Słuchajcie Mirki, jestem z dziewczyna jakiś czas, kocham ja a ona mnie, z tym ze ma strasznie zryta psychikę po po poprzednim związku, ze boi się ze przytyje, ze są ładniejsze od niej, ze teraz mało zarabia, a ja chciałbym podróżować i jej obawy dotyczą się tego ze ja z jakiś względów zostawię, cały czas mi mówi ze się boi tego, ale chce żebym był szczęśliwy. Trochę jej pomogłem wyjść z toksycznego związku ale ten strach pozostał. Strasznie mnie to meczy i nie wiem co mam robić. Jak jej pomoc? #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BillyBalanga: jesteś chłopie zapewne tzw "plastrem". Bez złośliwości. Naprawisz wkładając masę energii i inwestycji, a na koniec "ozdrowiona" panna sprzeda ci przysłowiowego lacia na ryj. Nie mówię żebyś rzucał to w diabły ale w tej sytuacji jeśli nie jesteś jakimś pato to warto mieć z tyłu głowy to że kobiety nie działają jak faceci i to że TOBIE coś się wydaje nie znaczy że druga strona też tak to postrzega.
  • Odpowiedz
@ParaNormikon: Było wszystko dobrze, daje równie dużo, oddaje to w jakiś sposób a ostatnio zaczęło się ze nie może sobie z tym jeszcze poradzić. Co masz na myśli mówiąc ze zaznaczać ze jestem 25% wyżej?
  • Odpowiedz
@BillyBalanga: sprzedam ci przypowieść o ciastkach :p przez sto dni będziesz dawać po jednym ciastku dziennie kobiecie, a ona bedzie je zjadać. Dzień za dniem... Po stu dniach zadane zostanie pytanie: ile masz ciastek? Kobieta odpowie - jedno. Ty odpowiesz - zero, ale dałem ciastek 100 komuś na kim mi zależało. To jest problem postrzegania inwestycji. Im więcej będziesz pompował w kobietę z problemami, naprawiał jej problemy tym bardziej jestes
  • Odpowiedz