Wpis z mikrobloga

@Hayzee: bys poczytal troche w kp to bys wiedzial, ze masz prawo do wziecia wolnego chyba ze nie chcialo ci sie uczyc i z----------z od 6 do 16 na budowie w jakims p----------e wielkim to i czasu pozniej brak. Codziennie przerabiam takich roszczeniowcow, ktorzy mysla ze urzad bedzie na nich czekal. Nie po to sa tam wykształceni ludzie, zeby robic jak robole na 3 zmiany
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hayzee: wystarczyłyby 2 dni w tygodniu tak otwarte, ale zorganizowane tak, żeby nie było koników kolejkowych, rejestracja online lub na miejscu na dowód ( w końcu idziesz do urzędu i i tak się tym dowodem legitymujesz)
  • Odpowiedz
@Hayzee: lepiej żeby udoskonalać usługi w stylu ePUAP i żeby wszystko dało się załatwić zdalnie.


Taa, z gmaila będziemy korzystać jak vateusz []

Nie te czasy jeszcze, może za kilka lat ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Bierzesz urlop żeby iść do urzędu po jakiś papier który byś mógł normalnie załatwić online. Ale nie. Wchodzisz, czekasz indowiadujesz się że pani Halinka jest na urlopie. A jej zastępca nie wie o chodzi i nic nie załatwisz. Urlop poszedł się j---ć. Tak było
  • Odpowiedz
  • 0
@Hayzee w UK przez ponad 5 lat pobytu byłem w urzędzie dwa razy. Pierwszy raz po numer ubezpieczenia, drugi raz w ramach rejestracji gówniaka. Całą resztę załatwia się pocztą/przez internet a lokalne urzędy zostały zamknięte.
  • Odpowiedz
@Hayzee: lepiej żeby udoskonalać usługi w stylu ePUAP i żeby wszystko dało się załatwić zdalnie.


@szasznik: ja polecam od razu jak w Roku 1984 lub Nowym Wspaniałym Świecie. Albo jakaś kombinacje pod polskje.
  • Odpowiedz
@szasznik: cała ta cyfryzacja jest nie dla, tylko przeciwko nam

używam jakiegoś leku więcej niż dopuszcza ulotka, lekarz teraz mi nie wypisze, bo komputer mu nie pozwala

  • Odpowiedz
@heidd: jesli postrzegasz urzedy przez pryzmat sprzataczek czy pracownikow fizycznych to faktycznie poziom podstawowy. Niestety to jest fakt bo to albo wiesniaki/robole co przytulili troszke grosza i czują sie wielkimi panami albo roszczeniowe pokolenia, ze jak znasz ojca to masz 99% pewnosc, ze dzieci beda roszczeniowe.
  • Odpowiedz