Wpis z mikrobloga

@Hayzee wszystkie urzędy a właściwie formalności powinno się załatwić online 24/7 a do pomocy powinien być zawsze kilkanaście osób na live czacie reszta nierobów wypierd... Budynki sprzedać
  • Odpowiedz
@heidd: to ty masz watpliwosci co do wyksztalcenia kadr w urzedach a ja ci mowie kto nie ma wyzszego wyksztalcenia. To w nawiazaniu jaki profil ludzi mysli podobnie jak ty, ze urzedy powinny na nich czekac. Wiem jacy ludzie przychodza do urzędów. To jest brutalna prawda, ze większość roszczeniowych interesantow to ww opisane przypadki.
  • Odpowiedz
@szasznik: akurat póki siedzą w urzędach grazynki to nie będzie takie proste. Ostatnio załatwiałam coś przez epuap. Wszystko poszło elegancko, potwierdzenie na maila. 3 dni później telefon z urzędu,- dzień dobry. Tu pani Grażynka z wydziału spraw z d--y. Czy rozmawiam z panią mirabelka wykopkówną? Ja niepewnie- Taaaak... Na co Grażynka- dostaliśmy od pani wniosek ale musi pani donieść to, to, to i tamto. - ok. A nie mogę zrobić
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
powiększenie kadry pracowniczej, ustanowienie pracy zmianowej, otwarte codziennie do 15 , 4 dni w tygodniu praca na zmianę popołudniową i raz w tygodniu zmiana nocna. Dodatkowo proponuję niedzielę i święta z wyłączeniem świat kościelnych.( ͡° ͜ʖ ͡°)

@mariowtetrisie: już utrzymujemy tą bandę darmozjadów. Epuap zlikwidował dużo spraw, które trzeba załatwiać samemu a powinien zlikwidować jeszcze więcej
  • Odpowiedz
Tak naprawdę większość spraw załatwią się teraz online. W moim przypadku służbowo (a współpracuje dużo i z wieloma różnymi instytucjami) online załatwiam 100% spraw, a prywatnie osobiście tylko te, które wymagają mojej obecności siła rzeczy, jak np odbiór paszportu, rejestracja auta itp. Nie wiem jak jest w Polsce gminnej, ale mnie to j---e xD w każdym razie jak ktoś pamięta wczesne lata 2000 w administracji publicznej, ten widzi teraz ogromna różnice pod
  • Odpowiedz