Wpis z mikrobloga

Jakie macie tagi w obserwowanych, które mało znane, często nieżyew, ale ciekawe / dziwne / zabawne?
Często za takim tagiem kryje się niezła historia mirka albo mirabelki... albo zapomniany tag nie wiadomo od czego :)

ja mam między innymi takie:
#codzienneplackiziemniaczane - pusty tag, nie pamiętam co tam było postowane, ale chciałbym codziennie czytać o plackach!

#codziennymt - mirek @Hektar4 wklejał zdjęcia artykułów z Młodego Technika. Dla nas to teraz technika retro :)

#comicsans - tag do szkalowania czcionki, której nikt nie bierze na poważnie ¯\_(ツ)_/¯

#dziwnerzeczyzwiki - Mirek opracowywał i wrzucał na Mikro artykuły z Nietypowych Artykułów Wikipedii :)

#filozofiadlajanuszy - dobry Mirek dbał o #gruparatowaniapoziomu i wrzucał artykuły o filozofii na poziomie Mirko ;)

#gotologia - Ciekawostki, analizy, teorie związane z Grą o Tron i Pieśnią Lodu i Ognia. 17 wpisów dogłębnie rozbierający fragment historii Martina

#kitajskiebiznesmenynapolbutelkioctu - żale na różnych skośnych Januszy biznesu... okazuje się, że na dalekim wschodzie Janusz biznesu to "biznesmen na pół butelki octu" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#vatowcy - Mirek pisał o tym, jak robi się przekręty na VAT i innych pomysłach na kantowanie Państwa

#slowazkapelusza - tag o słówkach, po które sięga się do słownika... co wpis, to słówko którym można błysnąć przy pannie... albo przy flaszce ;)

  • 7
@paradoksik:

#atencyjnasruba - atencyjne śrubki pokazują swoje kształty w internecie

#100twarzykolejarzy - różne rzeczy o kolei

#bezczelnekotkiwchodzacenamakietykolejowe - nazwa mówi za siebie

#wiezamirka - mirek chciał zamieszkać w starej wieży ciśnień, niestety konto usunięte

#dushabuduje - mirek budował łódkę, niestety konto usunięte

#kujawywaskotorowe - o kolejkach wąskotorowych na Kujawach, dzisiaj już praktycznie nieistniejących

#sennajawie - mirek mieszka w Indonezji

#memtejko - Tylko oryginalne i hodowane organicznie memy

#shivaremontuje - remont mieszkania
@paradoksik:

#buczek - mireczek pisał o swoich doświadczenaich z pracy w punkcie bukmacherskim. Chyba się skończyło tak, że mu strollowali tag, zrobi się syf i mirek odpuścił.

#civicdoggfathera - kibicowałem temu projektowi, niestety kontoma bana jeszcze przez tydzień. Cieakwe czy wróci :)

#ejboners - sam nei wiem co to za tag dokładnie, ale pojawiałysię fajne artykuły o elektrowniach :D

#fizycznenowinkifakera - @Fake_R publikuje jak sama nazwa wskazuje ( ͡° ͜