Wpis z mikrobloga

  • 2333
No i jaki tam #studenci, dostaliście się na wymarzone #studia? Poniżej lista rankingowa psychologii na UAM. Sekret jest taki, że ukraińska matura liczyła się tak samo jak polska. Może trzeba było tam do szkoły jechać?

#polska robi dobrze każdemu tylko nie Polakom

#studbaza #nauka #ludzie #edukacja
juzwos - No i jaki tam #studenci, dostaliście się na wymarzone #studia? Poniżej lista...

źródło: comment_16267536869ysDE9T6zUBiT6R5oaDJZy.jpg

Pobierz
  • 236
@juzwos xD miałem na studiach Ukraińca, który był chyba dwa lata młodszy od nas na pierwszym roku, bo jego matka dawała łapówki. Do tego miał kartę Polaka, mimo że nie miał żadnych korzeni (i nienawidził Polski), bo jego matka dawała łapówki. No i generalnie był dzbanem i debilem, który u nas nie skończyłby zawodówki, ale pchali go na tych studiach, bo dostawali za niego hajs. Tak czy siak, studiów nie skończył, za
@juzwos: Yebać te polskie publiczne uczelnie prądem. Ja sam miałem bardzo fajne studia i na szczęście nigdzie się w ich trakcie osobiście nie naciąłem na jakieś karygodne rzeczy, ale ogólnie na mojej uczelni afera goniła aferę, rektorzy to byli bardziej politycy niż naukowcy, jawnie się odbywała defraudacja uczelnianego szmalu, a wszystko to okraszone było żałosnym, politowania godnym wizerunkiem tego chlewu w mediach społecznościowych. Wysyłanie zdjęć do legitymacji z filtrem psa ze